Vajinamdaki et parcasi?

Vajinamda bir et parcasi gibi bir sey var, dokununca bir sey hissetmiyorum zevki falan etkilemiyor ve kotu gozukuuyor, bunu aldirmak istiyorum ozel hastanede yaktirip halledenler olmus ama daha fazla bilgi bulamadim. Sizce ne kadar tutar bu? Yaptiran var mi? Ameliyat mi yoksa direkt yakmak mi? Bu yil yaptirip kurtulmak istiyorum. Yardim ederseniz sevinirim :)

0|1
220

En İyi Erkek Görüşü

• boş ver bişey olmaz bırleşmeyı etkılemıyosa

1|0
    0|0
    • Oral sekste kotu olur belki

• bışey olmaz seks yapma duruma gelınce mıllet kusurları gormuyo

En İyi Kız Görüşü

• İmm bacagini kapattigindada gozukuyor demi? Yani ortadaki dil disarda mi?

0|0
    0|0
    • Evet ya :(

• Bendede oyle eger benim dedigim gibiyse. Bende cok sinir oluyorum. Mesela bikini felan giydiginde eger cok cok dar olmazsa orasi dumduz olmuyor cogu kizinki gibi degil mi? Malesef vajina cesidi buda.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• geçmiş olsun ben hekimim nasıl bir parça? ebat renk ve tam yeri, anatomini iyi tanıyormusun? annenle konuyu konuşltunmu belki bir fazlalık değildir, bazı güney bölgelerdeki illerde halkımızda ırsi olarak iç dudak fazlalığı vardır onun gibi bişeyse sadece basit bir sünnet operasyonuyla alınabiliyor

1|1
    1|0
    • Tanimiyorum sadece igrenc oldugunu biliyorum. Umarim o fazlaliktir ve kurtulurum hemen doktora gidecegim de sormak istedim :)

• konuyu annenle konuş önce

• Aman nolcak kim görcek sorun etme bence. Seni rahatsız etmiyorsa sorun yok. (görünüş anlamında değil ağrı gibi vs.)

0|0
    0|0
  • Takma kafana, o normal bir parçadır.

0|0
    0|0
  • Hpv virüsü o bulaşıcı

0|0
    0|0
  • Yaptırma sakın
    beyninden daha cok sınır hucresı olan bır yerı yaktırmayı düşünüyorsun
    sakın dıyorum sana

0|0
    0|0
    • Sinir yok hissetmiyorum parcayi

• tamam olarak neresinde bu et parçası? üsten alta dogru 10 cm olarak degerlendirirsen bu parca tamam olarak nerede _?

0|0
    1|0
  • nasıl bişey bu çıkıntımı yoksa klitorisin çok büyümüş olabilirmi çok oynadıysan? görmek gerek

1|0
    0|0
  • Vajina estetigi yapiliyor yaptirabilirsin

0|0
    0|0
  • Kritorisin bir parcası olabişir mi acaba küçük ovalimsi hem niye aldırms ihtiyacı duyuyorsun ki

0|0
    0|0
  • et mi kavurma yapta yiyek :D

0|1
    1|0
  • Evlenene kadar dokunma derim ben eşin rahatsız olursa sanmam ama rahatsız olursa gidersin doktora

0|0
    0|0
  • hallederler yaa girmisken lazerede gir tertemiz cik

0|0
    0|0
  • evet vajina estetik ameliyatı yaptır memnun kalırsın ama evlenmeden az önce yaptır

0|0
    0|0
  • ne kadar büyüklükte

0|0
    0|0
  • Isirir o et parcasini

0|0
    0|0
  • bakma şansım olsa keşke

0|0
    0|0
  • Et parçasının Büyüklüğü ne kadar ve tam olarak nerde fotoğraf atsaydın yardımcı olurdum

0|0
    0|0
  • Hayret bunun için de resim isteyen çıkmamış. Bahsettiğiniz şey vajina dili evet. Anatomik olarak bazı bayanlarda büyük ve sarkık olabiliyor. Bazılarında ise daha içerde kalıyor. Herhangi bir zararı yoktur. Doğaldır dert etmeyin..

0|1
    0|0
    • Aldirsam bir sey olur mu ki?

• yok aldırma doğal dursun bu kadar dert etme

• nolucak ki :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kedi şeyini görmüş yara sanmış derler bizim köyde

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;