Kızlar, regl sancisi cekmeyen var mi?

Merak ettigim su, cok agrisi oldugu zaman evlendikten (iliski yasadiktan) sonra hafifliyor geciyor diyorlar dogru mu? Yani iliski yasayanlar ve ya evlilerde regl sancisi olmuyor mu?

Güncellemeler:
Kizlar sorumu net sormamisim 🙈 ogrenmek istedigim onceden regl sancisi cekipte evlendikten sonra (iliski yasadiktan sonra) cekmeyenler var mi? Yani iliskiden sonra sancili olmuyor mu

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• benim çok kötü sancım oluyor ter basıyor kusuyorum titriyorum yeri geliyor kusmaya koşmaktan yorulup banyo kapısında yatıyorum :( kist falan da yok doktor genetik dedi.. Annem de böyleymiş evlendikten sonra geçmiş onun.. Doğum yapınca kesin bitiyor diyolar ama bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Hii Allah yardimcin olsun canim. Evet o kadar zor gecirenler de var :/ ben sadece oldugum gunlerde cok fazla karin sancisi cekiyorum. Merak ettigim evlendikten sonra geciyor mu?

• valla ben de bilmiyorum geçenler de oluyormuş geçmeyenler de.. Bazısı geçti diyo çünkü, bazısı da aynı devam ediyor diyor :(

• Yaa 😔😕😑

• ben hıc sancı falan cekmem olurken bıle fark etmem o derecee.

0|0
    0|0
    • Ne kadar guzel iste) bakire misin? Yanlis anlama sadece merak ettigim sanci cekipte sonradan cekmeyen var mi

• ben varım

0|0
    0|0
  • yok be yalan o herkes ceker o sancıyı :(

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;