Arkadaşlar poponuuz :D?

popo ve cinsel organla popo arasında ki kılları nasıl alıyosunuz?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• bu millet gerçekten pismiş tuvaletinizi yapıyorsunuz o kılları kesmezseniz boklu boklu gezersiniz, su ile yıkamak silmek işe yaramaz kıllar da mikrop yuvası olur, sen eline jileti alacaksın yere çömel elinle testisleri tut jiletle kes altını yanlarını arkadakileri ama yanaklara jilet vurma sonra kirpi gibi gezersin :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Lapiden krem veya veet sprey en uygunu kesinlikle jilet vurmayin 1 hafta sonra işkence çekerek yürürsün :)

0|0
    0|0
  • Almiyoruz popodakini popo orman onumuz kayak

1|0
    0|0
  • İspirto ile yandıralım

0|0
    0|0
  • Kasıklarımı Gillette Mach3 Power ile arkamı da Gillette Fusion Proglide Styler ile :)

0|0
    0|0
  • Dalga jilet geriye doknmuyom mazallah parklak sanirlarda

0|0
    0|0
  • Makasla kısalt.. Ya da makine ile alabilirsin. ben karşıydım ilk başta oradakileri almaya ama çok çabuk ter yapıyor ve kokuyor geçen gün makas ile kısaltım şu an rahatım. Bazı arkadaşlarım tüy dökücü krem kullanıyormuş sen sakın yapma bence. Travesti gibi olursun sonra kıl olsun yani ama aşırı ve fazla olmasın :)

0|0
    0|0
    • kıl dönmesinden falan korkuyorum ama?

• jilet ile almayacaksın makineda sıfır almıyor zaten.. Sıfır kesersen dönme ihtimali var ama dışarıda ki kıl nasıl dönsün?

• popoda ki kıllar kalır cinsel organlarda kini de 1 ayda bir makasla kısaltırım

0|0
    0|0
  • Aynayla

0|0
    0|0
    • ne kullancaz :@

• ayna mı alıcak götümdeki kılları *

• Offffff jiletle alcan traş köpünü sıkcan

Yükleniyor... ;