Evleneceğiz nasılsa dedi güvendim ve ilişki yaşadım ölmek istiyorum.

Suçluyum biliyorum güvenmemeliydim hiçbirşekilde... 2 senedir görüşüyorduk... hatta ailelerde tanıştı ve söz kestik...1 ay önce bunu yaşadık ve kan gelmedi benden ( o benim ilkimdi ) bana sonrasında benden soğuduğunu bakire olmadığımı ve bu ilişkiyi evliliğe götüremeyeceğini söyleyerek beni terketti.. şu an bir boşluktayım ona anlattım ama bana inanmadı..demek ki gerçektende sevmemiş zaten.. ne yapacağımı bilmiyorum.. kime ne anlatıcam ki herkes doğal olarak beni suçlayacak zaten... keşke ölsem kendiliğimden

0|0
1229

En İyi Erkek Görüşü

• Cinselliği sürekli beyninde yaşayan kadın bedenini asla tanımayan insanlar maalesef ki çok fazla, bi araştır sanki her zar kanamak mı zorunda öyle zarlar var ki ancak doğumda veya sert ve esnek olduğu için doktor tarafından yırtılıyor. Onu alıp beni istediğin bir doktora götür demen bence en mantıklı olanı, sevmemiş deme sevmiştir ama belki bilgisizliğinden öyle inandı ve kaçıyor senden, hem söz kesmişseniz bi şekilde ailenizin kulağına da gelebilir bu durum en azından bunun için sizinle doktora gelmesi lazım

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Asıl sınavın şimdi başlıyor. Neden ayrıldığınızı her iki ailede sizlere sorduğunda eleman gidip ailene yada ailesine bakire değildi derse senin için sorun orada başlamış olacak. Kendi ailene bekaretini açıklama olayından önce elemanla ilişkiye girme konusunu açıklaman gerekecek ki sonuçları felaket olabilir. Elemanla bir an önce konuşup ayrılık için kabul edilebilir bir sebep yaratmanız ve ailelere bunu söylemeniz gerekiyor. Öncelikle bunu hallet, diğer sıkıntıların zamanla çözülecektir zaten.

1|1
    0|0
  • Hep demişimdir bir kere evlenemezsek ne olacak deyin kendinize de evlenene kadar bekleyin. Hep aynı son. Seviyordum, evlenecektik, falan filan. Bunu ilerde tanışacağın kişiye anlat da bari ondan da bir darbe yeme. Seni kabul edecekse böyle kabul etsin. Bir daha da yapma. Olan olmuş, tövbe et, söz ver kendine ve de kendini üzme fazla...

2|2
    0|0
  • Öncelikle sakin ol derim.Sorununu uzman bir psikologla görüşmen çok iyi olur şu durumda.Kızlık zarına gelince esnek olma ihtimali yüksek.Onun için muayene olursun o basite.Keşke ölsem filan demen iyi değil.istanbuldaysn eğer psikolog bulamanda destek olabilirim.

0|1
    0|0
  • takma kafanı olan olmuş. bu kadar kendine yüklenme. hayat bundan ibaret değil. destek istediğin zaman burdayız. hem 1 ay geçmiş üzerinden.

1|0
    0|0
  • Birincisi ölümü düşünmen çok saçma; bence şükretmelisin o cahilden kurtulduğun için tamam hata yapmış ve dersini de almışsın bunu gelenek haline getirmediğin sürece sorun yok bence...

İkincisi ise kimseye bir şey anlatma insanlara da asla güvenme sen akıllı bir kızsın ki hatalarının farkındasın zarın esnek olabilir. Evleneceğin kişi ise çok büyük ayıp etmiş zaten evliliği beklememesi de ayrıca seni sevmediğinin göstergesi olmuş. Hiç üzülme bence şükür bile et kurutulduğuna.

3|1
    0|0
  • yaw kadınların anlıyamadığı bir erkek seni bakire olduğun için tercih ediyorsa zaten sen onu tercih etme..yorgan gitti kavga gitti gibi bir şey bu... saçma salak erkeklerin takıntılarını umursamayın..

2|1
    0|0
  • Zar sağlamdır eğer kan gelmediyse ^^ doktora gidersen rapor alabilirsin zarın sağlam olduğuna dair ))) bence doktora git biranönce kendini güvenceye al öyleleri söylenti de öıkarabilir ^^

1|1
    0|0
  • Geçmiş ola. Gidip kızlık muayenesi ol belki bozamamıştır en azından biraz için rahatlar. Hala onla evlenmeyi düşünüyorsan raporuda gözüne sokarsın.

1|0
    0|0
  • nasılsa evlencez diye bi mantık nedir yahu?

bunu istediğin için yap yaptıktan sonra da pişman olma!

yaşadığın çevre aile vs. etken tabi bunlarda ama

dünyanın sonu değil! seni seven birini bul..bekaret için seveni değil

ki gördün işte ne kadar seviyormuş seni...şanslısın aslında..evlenseydin kimbilir neler yaşatırdı sana

2|1
    0|0
  • Adama bak la..sanki evlenmişte kız bakire çıkmamış..pişkin pişkin birde bakire çıkmadın demiş...bakire çıkmadıysa eğer senin gibi yapan şerefsizin birinin yüzündendir..vurup kaçmıştır...adi herif ...,sevgiliyken,sikerken bekaretini düşünmez...

1|0
    0|0
  • Ahbe canım,ahbe böyle şerefsizlere kanan çiçekler.Yapacak bişey yok hayatına devam edeceksin artık.Hatandan ders alış şeklin acı olmuş ama ümidini kesme sabret

2|1
    0|0
  • Salak herifin tekiymiş. Eğer senin bekaretini sorun edecekse olmasın daha iyi.

2|2
    0|1
  • sanki her evlenen bakire de...

2|1
    1|0
  • ah be kardeşim ah... bacak arasından akacak 2 damla yaşa bakan Taşların varlığını bilmiyormusunuz ... allah sabır versin.

1|1
    0|0
  • e arkadaş sen kendını onun yerine koysana kan gelmediyse adam üzülmüştür yani sen olsan üzülmezmiydin bakire olsan kan gelirdi yani mantıklı bişi bu. Eğer çok sorun oluyosa git doktara test yaptır al götr raporu kapı gibi göster

0|0
    5|1
  • seni sevmiyomu ş zaten takmamaya çalış diyecem ama olmayacagı biliyorum eğer bozulmamaışsa mutlulugu başkasında ara

0|0
    0|0
  • bekareti bu derece tabulaştıran zihniyetin ta...

1|0
    0|0
  • klasik erkek kandırması hayırlı uğurlu olsun

0|1
    0|0
  • şerefsizlk yapmış ne dyim ki...

1|0
    0|0
  • o şerefsizden daha yakışıklısını bul çatlasın. ayrıca diktir...Dr.Harun ÖZKAN ı ara.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 12

• dr git rapor al onun suratına at ve onu terk et sana güvenmeyen bir erkekle ömür geçmez ne erkekler var sevince kızı her haliyle alıyor kadını yapıyor

2|0
    0|0
  • :( üzüldüm sizin adınıza.. bence bırak gitsin.. peşindende gitme..

sen uğraştıgın için bu ilişki devam etmesin..

eger severse gelir yine seni bulur.. ama sen gidersen, hep kendini ona yamadın diye bakacak..

kızların geneline söylüyorum, dünyadateki tek erkek o değil.. lütfen kendinizi degerli kılın.. sizi haketmeyecek insanlarla beraber olmayın..

bu arada sizin için söylemesi kolay demeyin. bende bakireyim. aynı durum başıma gelse, benden ayrıldıgı vakit adını silerim..

2|0
    0|1
    • ek olarak, bakire oldugu kanıtla demiş bir arkadaş. kesinlikle katılıyorum.. seni bakire sanmıyodur belki.. bakireliğini ıspatla sonrada yol ver gitsin

• kaç yaşındasın sen cinsellik hakkında bilginiz yok mı kızlık zarı bazen esnek olur doğum da patlayan bile olabilir seviyorsan kaybetmek istemiyorsan anlat bunları ona

1|1
    1|0
  • geri zekalı sevdiğini al bi doktora götür anlat durumu, o da dinlesin.Sorun kan gelip gelmemesi değil,sorun daha büyük,Güvensizlik.Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
    • aynen yaa öküz yaşadığı şeylerden dolayı pislik içinde ve herkesi öyle görüyor

• her kızlık zarı kanamıyor ki gidip doktora gözükseydiniz ya ondan sonra sen onu terketseydin.tabi sende baştan hatalısın da aynı şeyi evlenseniz de yapacaktı . ama sen vakit kaybetmeden bi muayene olsaydın doktora hatta beraber gidin güvenmiyorsa sonra onu yine terket

0|0
    0|0
  • Saçmalama olmuş bitmiş hayatına bakıcan. Namussuzluk cinsellik değildir ona buna vermektir durmaksızın.

1|0
    0|0
  • Canım doktora git ve bakire olduğunu kanıtla.

1|1
    0|0
  • nıye sen bakıre degılmıydın ondan önce?

0|1
    2|2
  • zaten senı sevmemıs bence bı rapor alsanda sen onu ısteme sadece gözüne sok ki çamur atamasın sana. hem ne hakla laf edıo hem evlılık oncesı ılıskı yasıyo hem de hesap soruyor oh valla

2|0
    0|0
  • kusura bakma ama boyle kızlara cok kızıyorum yine aynı son iste... kızım sahip olun kendinize yaa offf sinirlendim yine..

2|2
    0|0
  • ciddi düşünüp evlenme yoluna girmiş bir adam yuh artık diyorum. hem bilinçsiz hemde küstah .

kızlık zarının esnektir bu gayet normal bir durum gidersin doktora kanıtlarsın her türlü. ama kanıtlasanda o adamla yoluna devam etme derim .

bende ilk deneyimimde kanamayanlardanım ve bu ilişkimde hiç sorun çıkarmamıştı ona rağmen kendimi nasıl eksik hissettiğimi hatırlıyorum . birde adam böyle birşey yapmış olsa ... düşünemiyorum bile .

hayatına son vermeyi düşünecek birşey yok sadece sakince git raporunu al çarp herifin yüzüne sonra o senin peşinde koşsun güvemnediği bilgisizlikten çok sevdiği bir insanı bukadar kırdığı için kendi utansın tabi onu algılayabilecek kapasitesi varsa

0|0
    0|0
  • Doktora git bakaret testi yaptır sonra o testi yüzüne fırlat bidahada yüzüne bakma onun.

3|0
    0|0
    • hangi doktora gitmeliyim.. bütün kadın doğum doktorları bunu verir mi...nasıl söylicem doktora :(

• Kadın doğuma git orda yaparlar sonra bu testi al yüzüne fırlat daha da katiyen yüzüne dahi bakma onun vicdan azabı çeksin.

Yükleniyor... ;