Cok mu azginim?

Arkadaslar surekli bir cinsel istek var bazen her gun masturbasyon yapiyorum bacak bacak uzerine attigimda bile bir fena oluyorum ama gunah diye iliskiyede giremiyorum bu bir hastalik mi napicam?

0|0
355

En İyi Erkek Görüşü

• Azgınlık olarak adlandırıcak olursak evet. Hormonların tavan yapmış hepsi bu. İnsanlar günümüzde geç evleniyor. Cinselliği yaşamadığın içinde katlanıyor bu hislerin, normal yani.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayir gayet normal. garip gormeyin asla cinsel durtulerinizi, herkeste duzeyi farkli olur.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Evet hastalık seviyesine gelir yakında. Kendini de bu şekilde alıştırdığın için ileride cinsel ilişki sana hiç zevk vermez ve hayatının sonuna kadar cinsel anlamda tatmin olmazsın. İğrenç bir durum.

0|0
    0|0
  • Ergenligin başında isen olur böyle şeyler akışına bırak

0|0
    0|0
  • Pskolojiden Kaynaklanan bir durum Bazı şeyleri yapmamak da fayda var..

0|0
    0|0
  • aferin kızım sana maşallah kendi kendini tatmine devam ama dozunu kaçırma bir gün boş bir gün dolu yap öyle devam

0|0
    0|0
  • İstediğin zaman yap ya. Boşver bidaha mi gelicen dunyaya

0|0
    0|0
  • elbette değil. zamanla bu durulur. şimdilik mast. a devam :)

0|0
    0|1
  • Yapçak bişi yok en yakın zamanda senin gibi ateşli bir adamla evlenecen yoksa yanarsın cayır cayır

0|0
    0|0
  • yaşın itibariyle normal tatlım istekliyken tadını çıkar ileride ararsın bu günlerini

0|0
    0|0
  • Yo hastalık yapamzda ilerde normal seksten zevk alamaya bilirsiniz mast a bagımlı olablirsin yani.

0|0
    0|0
  • Yoo hastalık değil yaşın genç doğal olarak cinselliğe meyilllisin

0|0
    0|0
  • Hastalik deyil gayet sagliklisin gencligin enerjisi cinsel aclik tatmin olma istegi normalsin

0|0
    0|0
  • Zihnini ve bedenini başka şeyler meşgül et mesela sana zor gelen kitaplar oku

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum doğrusu. Ama aynı şeyi bende yaşıyorum. Ben de öyleyim

0|0
    0|0
  • seni ancak hardcore paklar

0|1
    0|0
  • Meselaa

0|0
    0|0
  • masturmasyon günah değil ihtiyacı gidermenin yolu

0|0
    0|0
  • Evwttt

0|0
    0|0
  • Hayır sadecee ergensin...

0|0
    0|0
  • Nu konuda konuscak birini bul yeter

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 2

• evet çok azmışsın allah sonunu hayır eylesin :D

0|0
    0|0
  • 1 dk önce paylasılan su sacma baslıga 40 gorus girilmiş. ne salak insanlarsınız.

0|0
    2|1

Benzer Benceler

Yükleniyor...