Düşünün kızınız karşınıza geçip"ben biriyle birlikte oldum " dedi?

Düşünün ki genç bir kızınız var birgun karşınıza geçiyor ve size biriyle birlikte olduğunu anlatıyor nasıl tepkiler verirsiniz mantıklı düşünün yalnız

0|0
1941

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi kararı ben kızımı o yaşa gelene kadar bu konu hakkında detaylı bir şekilde bilgilendiririm o da ona göre hareket eder. Yapmışsa da sonuçlarını bilerek yapmış olur

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• Niye döveyimki. dövünce bekareti felan gerimi gelicek. insan gibi neden yaptığını sorarım. anlatır, bende ona göre bir çözüm bulurum.

4|0
    0|0
  • Öyle bir durum olmaması için gerekli ahlakla yetiştireceğim inşallah yaptıysa da iyi halt ettin derim ilerde bu sorun olacak kesinlikle ya evde kalırsın ya da bunu sorun etmeyen biriyle evlenirsin derim ve ona birdaha güvenmem temel prensibim kimseye güvenmemek. Ve de zor şans verir kolay alırım. Bu kızım olsa bile yaparım eşim, oğlum vs. farketmez

0|1
    0|0
  • Ilk bana dedi zaman tekrar soyle derim emin olmasi icin belki yanlis anlsmisim diye tekrar soyle derim eger ki gercekten oyle bisey yaptigina itiraf ederse sinilenirim elbette. Benim (babayi) haberi olmadan bunu yapmasi sinirlenirim hatta asiri kacmamak sartiyla doverim

0|0
    1|0
  • Şimdi elimin tersini geçiririm derim fakat yaşamadan bilinmez yani belki de kızmak yerine destek olup kendisini iyi hissetmesini sağlarım. Dediğim gibi onu sadece yaşarken anlarız şu an ne söylesek boş.

0|0
    0|0
  • Baba olduğumda bunu yaşarsam başta bir şok geçirip kızarım, sonra alır karşıma konuşurdum herhalde (Yada lavuğu bulur fena dövedebilirdim). Gerçi ne konuşurumda bilemiyorum l*n , gidipte nasıldı iyimiydi çocuk diyemezsin ki :x
    Yok ya ebeveyn olmadan yorum yapmak imkansız buna. O değilde resimde ki sensen dövmene bir kalp bırakıyorum, hadi eyv :d

0|0
    0|0
  • önce sakin sakin şoku atlatmaya ve altında yatan gerçeği anlamaya çalışırım. İlk şok dalgası geçtikten sonra nedenini ve sebebini nazikce sorguladıktan sonra. pişmanlık derecesine göre tokat şiddeti ya da sayısını ayarlarım. Herşeyden önce babaya ben biri ile yattım demesini saygısızlık olarak gördüğüm için bir tokatı yer.

0|0
    2|0
  • ALLAH Kimseye Yaşatmasın..

0|0
    0|0
  • Sevismeyi hala namus kirletmek olarak goruyoruz. Tepkilere bak, yarisindan cogu doverdim demis.

Bu döverdim diyenlerin alayi sokaktaki kizlara bakiyor.

Gericilik bizim milletin kanina islemis mk. Az kaldi gidicem su kodumun ulkesinden

1|0
    0|0
  • çıkıp öyle söylerse yaptığı şeyden ziyade ifade biçiminden dolayı çok kötü tepkiler veririm.

0|0
    1|0
  • böyle bir olayı gözümde canlandırmaya çalıştım zor gerçekden. tarihde her olay kendi zamanında değerlendirilmeli ilkesini hatırlattı bana. bilmiyorum ama o an keşke o gece hanımın başı ağrısaydı ya da ben içkiyi çok kaçırıp kaldıramasaydım derim sanırım bilmiyorum

0|0
    1|0
  • öldürürüm ki

0|0
    0|0
  • Iyi ayaktayken bir cay koy derim

1|0
    0|0
  • Bana bunudamı yaşatacaktın derim , ben böyle bir şeyi hak eden bir baba olduğuma inanmıyorum derdim seni hiç üzmemeğe çalıştım peki sen neden bana böyle birşey yaşatıyorsun derdim

0|0
    1|0
  • ne yapabilirsinki kızın sonuçta biraz kızarsın

1|0
    0|0
  • Kimle birlikte oldun bilmiyorum ama babana sakın açıklama

0|0
    1|0
  • Döverim puştlar...

0|0
    2|0
  • pek iyi karşılamam sanırım.

0|0
    0|0
  • Babalar için kızları hala saf hala masumdur kabullenemez hiç bir baba...

0|0
    2|0
  • komaya sokarım :)

0|0
    0|0
  • Öyle bişey imkansız. Diil yanlış değil olacak zeki çocuk; )

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 19

• Bir güzel döver işe veririm parasını da ben yerim

3|3
    1|0
  • açıkçası kızım olsun oğlum olsun hayatındaki tüm detayları bilmek isterim. günü gününe hem de. bu detayları bildikten sonra gelip ben biriyle birlikte oldum derse bir şey demem. ancak bir anda hiç bir şey bilmeden gelip söylerse daha önce niye bana anlatmadı diye tavır alabilirim. ama kesinlikle dövmem, tartışmam.

2|1
    0|0
  • Allah korusun yaa :( öyle bir şey olsun istemem. ne ben aileme bunu yaşatmak isterim ne çocuklarım bunu bana yaşatsın :( Allahım haramdan, zinadan korusun hepimizi inşaAllah :(

1|2
    1|0
  • Evlendiririm

0|0
    1|0
  • Hayatında nasıl insanların olduğunu merak ederim.

1|0
    0|0
  • Bu konuda gerekli eğitimi vermiş olurum zaten muhtemelen eşimle birlikte.. gerkli olgunluğa geldiğini düşündüğüm bir yaş çerçevesi içinde olursa, kararından ötürü ona saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Yaşına bağlı bunu 15 17 yaşında söylerse erken olduğunu ve ilerde pişman olabileceğini anlatmaya calisirim ama yaşı büyükse kendi kararını verebilecek sorumluluklarını alabilecek yaştaysa bisey demem

0|0
    0|0
  • Nasıl böyle bir çocuk yetiştirdim diye kendime söverim

0|0
    0|0
  • Terliği kafasına patlatırım 😔

0|0
    1|0
  • Bana kalirsa zaten bu söylenmemeli.
    Her anne baba evlatlarinin yasinda bu tur seyleri yasamis veya görmüstür zaten. Ama özellikle ataerkil toplumlarda gidip babaya baba ben biriyle beraber oldum demek, dayaga bile bile lades demektir 😂

1|0
    0|0
  • demekki yerınce bütütewmemiş derdım

0|0
    1|0
  • zor durum, söyleme şekli önemli pişkin bir tarzda söylerse yediği dayakla kalmaz

0|0
    1|0
  • Babasına havale ederim hiç karışmam

0|0
    1|0
  • Ebesiniii...

0|0
    1|1
  • Kizarim ama bende yaptim o niye yapmasin bana cekmis derim

2|0
    0|0
  • anlayışlı karşılarım benimle paylaştığı için mutlu olurum istediği zaman her konuda bana çekinmeden sorabileceğini söylerim

3|0
    1|0
  • Kızardım ama asla vuramam veya dövemem böyle bir şey için. Eğer yaptığından pişmansa kızarım ama bir yandan da psikolojik olarak destek olurum gerekeni yaparım. Sonuçta o benim evladım canımdan parça onun canı bir kere acısa ben bin kez yanarım.

1|0
    0|0
  • iyi b*k yedin der o sinirle döverim

0|0
    1|0
  • Anneside evlenmeden kacamaklar yaptiysa ya da babasi cok sert tepki vermez bence buna

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;