Erkekler, opustugunuz sirada elinizi ilk goturmek istediginiz yer neresi oluyor (detay):)?

Opusmeye basladiniz dakikalarca ve yavas yavas duygular ve baska seyler kabarmaya basladi.. ;) kalp atislari hizlandi hatunda zevke geldi o sirada nereyi ellemeyi oksamayi tercih edersiniz genelde :)?

1|1
97

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 96

• Bir elimle kalcalardan kavrar diger elimle belinden kavrar ayaklarini ywrden keser kucagima alir ayaklarini belime doladiktan sonra iki elimle kalcalarindan kavrar oylece kucagimda devam ederim bir sure opusmeye😍

0|0
    0|0
  • Belinden kavrar hafif kendime doğru birazcıkta yukarılığına sertçe çekerim hiç kaçarı yok kesinlikle bu olur yapacağım ilk şey , parmak uçlarında dursun birazcık demi :-)

0|0
    0|0
  • Kalçalarıyla öpüşürken memelerini ellemek isterim. Başarabiliyorsak bir yandan da emse iyi olur 😃😃

0|0
    0|0
  • nasıl ve nerede öpüştüğüm önemli...

eğer park deniz kenarı falan ise sevişme imkanımız olmayan bir yerse göüslerini ellerim

öpüşmenin sonunda sevişme ihtimalimiz varsa kasıklarını ellerim ...

0|0
    0|0
  • Öpüşürken neden bilmiyorum ama sürekli partnerimin belini tutarım, ilerlerse kaldırıp kucağıma alırım ne yapıcam :D

0|0
    0|0
  • leğen kemiği ile omuz arasındaki 90 derece sol tarafının tam 45 derece açıda kalan yere dokunmak mükemmel..

0|0
    0|0
  • Eğer masumca öpüşüyorsak gögüslerini elliyorum, ama bazan dediğin gibi kendinden geçer gibi oluyor elimi pantolonundan içeriye sokuyorum

0|0
    0|0
  • Ayakta şehvetli öpüşmem ha illaki olmuştur yanılmıyorsam iş bittikten sonra ne kadar masraf lı olmuş diyorum tabi içimden :))

0|0
    0|0
  • Genelde göğüs bölgesi sanırım. Sonra usul usul vajinasına ve onun ellerinin benim penisme gitmesiyle vucut ısısı daha da yükseliyor

0|0
    0|0
  • iyice azıtması için elimden geleni yaparım. boynundan ensesinden gezdirir sonra sırtı ve belinde dolaştırarak iyice çıldırtırım :)

0|0
    0|0
  • Direk vajinaya elimi sokarım alttan parmaklarim iyice zevke getirdikten sonra saçından tutar ağZına dayarim

0|0
    0|0
  • gögüslerin giderim öpüsürkende boynundan kulak memesine doğru inerim sonra gögüslerden vajinaya doğru yalama hamleesine baslarım

0|0
    0|0
  • o anki psikolojime bağlı heryerine dokunabilirim :D

0|0
    0|0
    • Sende haklisin:)

• Hahaha ayrintilari atlamayin diyoruz okadar :)

• bence çok da ayrıntı değil olması gereken herşey açıkça ortada :D ama herşey yavas yavas ve aşamanın heyecanı ve sehvetine göre gelismeli öyle pat diye değil. d

• Sen nerelerinin ellenmesinden hoşlanıyorsun? Bir kızdan duysak? 😉

0|0
    0|0
  • Göğüsleri olan her kadında önce eller göğüse gitmeli bence , net

0|0
    0|0
  • Sol el göğüs sağ el kalça, sonra kalçanın derinlikleri

0|0
    0|0
  • Ilk etapta otomatikman popoya daha sonra göğüslere sonra yatak sonrası malum olur

0|0
    0|0
  • gögüs sonra agızımı onun boynuna geitiriorum öpüyorum emiorum. İslanıor direk :)

0|0
    0|0
  • Opustugum kisiden aldigim tepkilere gore degisir onun siralamasi canisi ;)

0|0
    0|0
  • ellerimle yanakları tutup öpüşmek ve vs sonrası gelir zaten çılgınca

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    76
Yükleniyor...