Erkekler, sivilceli erkeklerin cinsel birliktelik yaşamadıkları için sivilceli olduğu doğru mu?

Sivilce sorunuyla uğraşan erkeklerin cinsel birliktelik yaşamadıkları için sıkıntılarının ciltlerine bu şekilde vurduğu söyleniyor. Doğru mu?

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• Dogrudur karısızlıktan stres yapıyolar hshshsh

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• alakaya maydanoz. sivilce ergenlik döneminde kızların ve erkelerin baş belasıdır. diğer dönemlerde çıkıyorsa bu da enfeksiyon belirtisidir. yani vücutta mikrop vardır vücut bu şekilde enfeksiyonu atar. cinsellikle yakından alakası yok

0|0
    0|0
  • Şu saçma sapan şeylere inanmayın ya :D o duyduğun şeyi de yanlış duymuşsun genelde "fazla masturbasyon yaparsan sivilce çıkar" derler. O da saçma. Bir insanın cildi yağlıysa, annesinde ve babasında da eskiden sivilce olmuşsa büyük ihtimalle onda da olur. Sivilce yağlı cilt problemidir başka bir açıklaması yok

0|0
    0|0
  • Yanlış masturbasyondan kaynaklakdığı söylenir ama ne derece doğru bilemiyorum o yüzden hep attırdıktan sonra işerim :D

0|1
    0|0
  • :D fazla mast. yaptıları için hormonal dengeleri bozuluyor buna bağlı olarakta ciltte yaglanma , vücutta kıllılık ortaya cıkıyor :D yani doğru

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle alakası yoktur sivilceler hormon düzenin bozulduğunu veya ergenlikte tam oluşmadığını belirler

0|0
    0|0
  • ergen oldukları için sivilceliler.

0|1
    0|0
  • Yalan

0|0
    0|0
  • Tespite bak be :D Nerden buluyorsunuz bunları çok merak ediyorum :D

0|0
    0|0
  • işte o yüzden sivilce nedir bilmedim hiç

0|0
    0|0
  • çok mast yaptıkları için biliyorum ben

0|0
    0|0
  • Bilmem hic duymadim

0|0
    0|0
  • ergenlik döneminde normal

0|0
    0|0
  • cinsel isteğin verdiği strese dayalı olduğu doğrudur. ama sadece bununla alakalı değil...

0|0
    0|0
  • Hahaha kim cikartiyor bunlari ya :D

0|0
    0|0
  • Banagore hayir

0|0
    0|0
  • komikmiş yok öyle şey

0|0
    0|0
  • Bir bakımdan doğru. Ama tam doğru bir bilgi değil. Farklı sebeplerde bulunuyor.

0|0
    0|0
  • tahminimce doğruluk payı var

0|0
    0|0
  • Yalan, hiç alakası yok mast yaparak da insan boşalabiliyor illaki ten tene mi değecek

0|0
    0|0
  • alakası yok

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;