Erkekler neden sevmediği kızlarla konuşular?

Beni sevmediğini söylüyor ama konuşmayalım diyor dayanamayıp tekrar yazıyor.. Tabi sevgili bulunca iletişimi tamamen kesiyor. Siz ne yapmaya çalışıyor ...?

0|0
116

En İyi Kız Görüşü

• Senınle zamanını geçiriyor boş zamanların krutarıcısı olmuşsun. neden sen bu çocugu tamamaen hayatından çıkarmıyorsun?

O sana açıkca söylemiş zaten sen nıye bu durma ızın verıyorsun kı...

1|0
    0|0
    • Tamam bana açıkça söyledi ama onun dengesizliği beni yoruyor. Seni sevemen sana aşık olama ben kendimi biliyorum diyor. Benimle ilgilenmekten de vazgeçmiyor. Ta ki hayatına biri girene kadar.

• yok üzmedin ne yapayım kısmet değilmiş nede olsa ortada bir gercek var ve o bana hiç acımadan yüzüme söylüyor :(

• ama sen ısrar edıyosun canım sıl onu heryerden çıkar hayatından kı unut bıran önce.. Bulunmaz hınt kumaşı degıl o ve senhırs yapıyorsun.. Yapma bunu kendıne deger ver..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• öncelikle bence sorunun açıklamasını düzelt bence

sevmediğini söylüyor ama ""konuşmayalım"" diyor ( amadan sonrası ) ?

keyfine göre hareket ediyor. Seni yedek oyuncu olarak tutmak istiyor, vaktini geçirmek istiyor anlıycağın. Hiç düşünme yol ver.

2|0
    0|0
  • eğer senin sevdiğini biliyorsa sana acı çektirmek umut veriyormuş gibi gözüküp kenara çekilmek için yapıyor olabilir :)

1|0
    0|0
    • Benim onu sevdiğimden adı gibi emin .. Beninle konuşuyor yok senin duygalrını bile bile seninle konuşmama lazım diyor... Ama hep aynı şeyler bu sefer çok farklı gitti evleniyor :(

• şaşırmış o

1|0
    0|0
  • bu sana ders olsun

şimdi otur hatalarını düşün ve bugünden sonra bunları düzeltmek için savaş...

0|0
    0|0
    • çok acımasızsınız ya :((

• hayat bana acıdı sanki

yere düşünce kalkmasını bileceksin ya da ezildikçe ezilmeye devam edeceksin

seçen değil , seçilen olmaya devam edeceksin

evlilik vaatleriyle kandırılacaksın

daha bir sürü şey...

dediklerimi iyi düşün

bugün hayatının dönüm noktası olsun !

• sevgilisi olana kadar seninle takılmak istiyor,

0|1
    0|0
    • Allah nasıl biliyorsa onu öyle yapsın o zman :( Kul hakkı ..

• Neden bu kadar ne oldu ki aranızda ne o dönebilir ne de sen ?

• bir ilişkinin arasına süphe girerse yada şöyle söylim güven yoksa o ilişki bitmeye mahkumdur artık..

• cinsellik var mıydı aranızda?

1|0
    0|0
    • cinsellik yok ama sevgili gibiydik yani sarılma falan..

• yol ver gitsin yazma ona seni kullandığının farkında değil misin?

• haklısın ...

Kızlar Ne Diyor 10

• Yedekte tutmaya

2|0
    0|0
  • kenarda bulunsun diyordur

1|0
    0|0
  • çok basit canı sıkılyor konuşacak kız arıyor sende kabul etme ...

1|0
    0|0
  • seninle oyalanıyor napcak hasbam.. sen hiç muhattap olma onunla. boşver ya dengesizlerle uğraşırsan dengen kaybolur düşer kalırsın bi yere kaldırandan olmaz. olan sana olur yani. boşver böyle karaktersizleri sen.. bak bi etrafına daha iyileri kesin vardır.

1|0
    0|0
    • Elbette vardır ama kalbime söz geçiremiyorum :(

• zamanla kalbinde alışcak bu duruma onsuzluğa yani. bu zamanı kısaltmak senin elinde. oturup enine buyona bi düşün bakalım. sen mi değerlisin o mu yani kendini onun için yıpratmaya değer mi? kolay olmaz tabiki ama yapcak başka bi şeyin yok kimseye kendini zorla sevdiremiyosun..

• yedek niyetine taşıyordur

1|0
    0|0
  • direk alakanı kes

2|0
    0|0
  • neden seni sevmeyen birisiyle sen konuşuyorsunki sil at kendi yoluna baksın oda sende.

0|0
    0|0
  • boşluk dolduruyordur, iletişimini kes derim

1|0
    0|0
    • İletişimi kesiyorum malesef aynı işyerinde çalışıyoruz. Mecburen konuşmak zorunda kalıyorum :(

• aşk işte kolayla unutulmuyor ki .. Ama yorumların için çok teşekkür ediyorum

• rica ederim canım, anlayabiliyorum seni, çok zor bi durum ama tek çaresi çivi çiviyi söker

• O seni sevgili olarak görmüyor.Konuşması içinde seni sevmesi gerekmez.

0|0
    0|0
    • Seni sevse seninle olur sen dururken başka biriyle değil.Üzülme.Sana yazdığında da cevap verme.İletişimini koparman en iyisi.

• yalnız kalmayı sevmiyor sanırım

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;