Kızlar evliyim yarın havuza gidicez eşim arkadaşları eşleri falan diye iptal etme durumum yok yani gitmek zorundayım ama hasta oldum?

Şu Tamponlar varua nasıl kızlar onlar? Korkuyorum kullanmaya.

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar ipli oluyor ipleri biraz kısa sen ekle onu iyice iktir içine bacağina bağla gitsin :)

0|0
    0|0
    • Baysınız ama benden çok biliyosunuuz:) ya koparsa ayyy

• Haa bu adara rica ederim bildiklerim bunlar

• Dikmedim bile, hopladım zıpladım giç bişey olmadı çok kullanışlıymış teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• bu durumda gırılmez hem mıkropda kapabılırsınız.. havuz yanı orası.. denız kadar temız degıl.. ustelık sayenızde bıraz daha batacak

0|0
    0|0
    • Anlayamadım ne batacak? Biraz daha açıklar mısınız

• Teşekkür ederim. Tamponla bu durma sağlanamıyorsa tabi girmek yanlış onu soruyordum ben zaten

• yoo belkı camasıra bıle degmeyecektır hıc bır sızı bıle.. ama sızın gormemenız havuz suyuan karısmaycagız anlamına gelmez.. azda olsa bir risk bu! hem sızın ıcın hem orayı kullanan ınsanlar ıcın..

• Olum bu nasil bir iş la? Ben karimi o kadar soyup arkadaslarima gosteremem ag bu modernligemi giriyo yoksa gavatligami bilmiyorum ama yanliş bisey

0|1
    0|0
    • Canım kıskançlık iyi bir şey kardeşim yaşındasın kalbini kırmak istemem. Her birimizin eşleri var ve yıllardır arkadaşımız kapalı bir bayan olsam zaten ona görw giyinirim. Açık bir bayanım tanımadığımız erkekler olmasındansa? Denize ya hiç girmicez ya da kapanıcaz. Ona göre giyinicez biraz daha seviyeli olursan sevinirim iyi günler.

• Evet kiskancim. Deniz farkli arkadaslarimla gitmem tanimadigim insanlar olur. Arkadaslarimla gidiceksem karimi goturmem. Ama beraber denize gidebiliriz

• sakın gitme suyu kana bularsın

0|0
    0|0
  • Agri kesici al

0|0
    0|0
  • Girmeye ver rezil olmaktansa

0|0
    0|0
  • bence suya girme. hastasin ve bnu soylemen lazim bu doganiz bunda utanilacak bisey yok

0|0
    0|0
  • Esine de bisi olmz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kullan bişey olmaz başka türlü mikrop kaparsin ama bence hiç suya girmemeye çalış otur öylesine 🙈

0|1
    0|0
  • Bence havuza girme zaten reglken havuz cok sikinti. Normal ped koy ustune de kiaa sort giy semsiye altinda otur kimse sorgulamaz zaten

0|0
    0|0
  • Tamponu tam yerine oturtmak biraz sıkıntı cikarmak dahada sıkıntı bence kenarda guneslenmeyitercih etmelisin

0|0
    0|0
  • al ıttır o kadar ılk basta bı rahatsız oluyomussun ama sonra gecıyomus

0|0
    0|0
  • Ben tampon kullaniyorum. Buyuk orta kucuk boylari var bu kanamaya gore tercih edilmeli. Ilk kullanacaksan bugun basla. Kanaman coksa orta boy ala bilirsin. Wc de otururken ellerini once guzel yika. Uzerindeki naylonu ac uzunca bir ip cikocak onu duzelt. Rahat ol kendini kasma. Tamponun ucundan pasmarmaginla icine yavasca itele ztn tam girip girmedigini anlarsin ip disarda sarkar onuda ic camasirinda kalir. Biti. Eger kanaman azsa orta boy kullanirsan aci verir. 3 ila 6 saat arasi kalir. Ici dolarsa asiri kanama ztn kayip cikar kendi her wc gitiginde ztn cikar kendi. Ve hayir kendiliginden iceri kaymaz ipi kopmaz. Ben kullaniyorum en rahati. Dogumdan sonra lohusalilta yasakti kullanmam pet lerden kussasim geliyordu tiksincti igrenc. Mayonuda rahatlikla giyersin. Suya gire bilirsin sorun yok. Ztn mikrop kacirtmaz. Kacan mikrop normaldede kacar adetli ol veya olma. Ama buyukluk onemli kucuk ve orta boy al yine cantanda bulunsun. El aliskanligin zmnla olur.

0|0
    0|0
    • Yazını görmemiştim, ancak kullandım çok kullanışlıymış normal günlerde de kullanmayı düşünüyorum. Dediğin gibi ped iğrenç bişey. küçük boyunu aldım gayet kullanışlıydı nasıl çıkacak diye düşündüm ama hiç zorlanmadan çıktı. Cidden süper bir buluş.

• bie sakıncası yok gayet rahat oluyor

0|0
    0|0
    • Canım nasıl çıkarılır. derine gitme durumu var mıdır

• zaten iyice yerleştiriyorsun onun ipi var ipiyle çıkartıyorsun o yüzden bir riski yok

• güvenle kullanabilirsin ben normal yani tatil dışındada kullanıyorum.. çok rahat

0|0
    0|0
    • Canım, hoplayıp zıplıcaz nasıl olacak o çok ayrıtnıya girmek istemiyorum ama takma konusu çok sıkıntılı değil mi? Korkuyorum baya ya nedense

Yükleniyor... ;