Genital bölgeye ağda sıkıntısı?

Tum arkadaslarimin genital bolgesi hep tertemiz. Ben acidan agdayla alamiyorum, aldiramiyorum. Ne zaman kuafore gitsem kadına dur dedim. Beni kuaförden kovacaklardı. Dayanamiyorum bunun acisina. Ne yapmaliyim? Jilet deseniz zaten onlada alamiyorum ve cikarken kasindiriyor.

0|1
417

En İyi Erkek Görüşü

• Emla krem kullan genital bölgen için sür ve bekle 1 saat kadar erojen bölgen uyuşucak daha az hissedersin kolay olur kuaförün sana yardımcı olması fikir vermesi gerekir. Henüz toysun zamanla alışırsın kadın cinsel organı çok estetik daha doğrusu kadın 1 estetik harikası genel olarak bütün vücut hatları ile. Bende kadını cinsel organı temiz pırıl, pırıl bir erojen bòlge ile tercih ediyorum fakat kadın cinsel organını tüylüde görmek istiyorum ara sıra yakışıyor çünki partnerimi öyle istiyorum bazen tüylere rağmen oral yaparım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• sen doğru lazere

0|1
    0|0
  • O değil mesaj kutunu kapat 😉 ağdacılar kulübü başına musallat olur 😊

0|0
    0|0
  • herkes biribirinin geniatal bölgesine mi bakıyor ben kendiminkini kenim keserim yani kaför mü bakıyo ne ilginç

0|0
    0|0
  • Sen kıllı kal bebeğim. Seni kıllarınla da severiz.

Tüy dökücü kullan.

0|1
    1|0
  • Lazer yaptır canım

0|0
    0|0
  • " Tum arkadaslarimin genital bolgesi hep tertemiz "
    ben buna takıldım hepsınınkını acıp bakıyormusun kız? :D

0|0
    0|0
  • Biraz maddiyata bakar ama lazere git..

0|0
    0|0
  • Temiz tuttuktan sonra bence hoş bike doğal olması

0|0
    0|0
  • dökücü kremler var onlardan denedin mi?

0|0
    0|0
  • ağdayı yapıştırdıktan sonra çektirmiyormuş öyle gezersin gayri :D :D:D:

0|0
    0|0
  • Seni lazer paklar aga ;))

0|0
    0|0
  • Gilete alustir isteee ugrasma

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarının orasina mı bakıyorsun

0|0
    0|0
  • sal gitsin tara

0|0
    0|0
  • tüm arkadaşlarının şeyini gördün mü? tertemiz olduğunu nasıl biliyorsun

0|0
    0|0
  • Benim anlamadığım siz kuaföre gidip vajinanızı açıp kıllarınızı mı aldırıyorsunuz?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Anestol diye bir krem var can agdadan once en az 20 -25 dk once surersen uyusturur cildini hissetmeden aldirirsin

1|0
    0|0
  • Satılan bazı kremler var istediğin bölgeyi uyuşturmak için, onları denemelisin.

0|0
    0|0
  • makasla çok çok kısa kalana kadar kes. uzayınca tekrar kes sonra mutlaka lazare git ben de öyle yapıcam. kızlar uyuşturucu krem demiş o da çok mantıklı deneyeceğim ben de

0|0
    0|0
  • neyle alıyosun ya

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;