Çok Üzgünüm ne yapmam. lazım?

Yaklaşık 4 yıldır erkek arkadaşım ile birlikteyiz iliskimiz çok güzel onu beni sevdiğinden de şüphem yok ama ailesinden bir tek abisi ve ablası ile tanıştım. Erkek arkadaşım burada okuyor ailesi Muğla da kalıyor. Annesi üç gün boyunca burdaydik bir kaç defa daha geldi ama hiç benimle görüşmeyi bile teklif etmedi erkek arkadaşım da gel ailemle tanış demedi cok üzülüyorum bu duruma. Her neyse dün de annesi erkek arkadaşım abisi annesini arkadaşı kızı ve oğlu kahvaltıya gitmişler kaynana adayim arkadaşının kızını sarıp sarmalamis erkek arkadaşımla da yanyana oturmuş fotoları gorseniz ne çok kıskandım epey de uzuldum. sonuçta buraya kadar gelmisler ve erkek arkadaşımdan hoşlanan kız ve onun annesi ile birlikte kahvaltıya gitmişler erkek arkadaşımın annesi de sarıp sarmalamis erkek arkadaşım bana bir gün önceden annesinin arkadaşı ile gidiceklerini söyledi ama kim olduğunu sormadım o da bana söylemedi kim olduğunu. Fotolar beni aşırı inciTti. bazen beni oğullarına yakistirmadiklarini bile düşünüyorum sonuçta erkek arkadaşım doktor olucak ben üniversite hzirlanan bir hemşireyim. Erkek arkadaşımın annesi babası babaannesi dedesi abisi ablası teyzesi kuzenleri hep okumus öğretmen avukat gazeteci doktor subay mühendis. Beni istemediklerini düşünüyorum erkek arkadaşıma da bir Wè diyemiyorum ne yapıcam?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• değer vermiyo sana galiba hiçbiri ayrıl..

0|0
    0|0
    • Abisi ve ablası ile aram çok iyi ama bilmiyorum işte.

• sevmemişler seni işte başkasını bul...

• Oldu o zaman.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• belkide kendini hazır hissetmiyordur çünkü bir erkek sevgilisini ailesi ile tanıştırıyorsa bunun anlamı anne bak ben bu kızla evlenmeyi düşünüyorum demek oluyor.

0|0
    0|0
  • Eğer o kadar okuyup görmüş geçirmiş lerse zaten oğlunun seçimlerine saygı duyarlar ve ailede olmayan bir meslek aileye gireceği için gurur duyarlar sıkma canını bir gün senide ailesinin tamamı ile tanistirir

0|0
    0|0
    • İnşallah bazen diyorum erkek arkadaşım en küçükleri abisi ve ablasının yaşlar 27 28 erkek arkadaşım 24 yaşında belki diyorum onların bile daha sevgilileri yokken biz erken davranıyoruz

• Kendilerine uygun birisini bulamamislardir sen takma kafana mutluluklar

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek arkadaşınla açık açık konuş

0|0
    0|0
    • Hemen gözlerim dolmasa cekiniyorum :(

• Bu arada kızın 5 senelik bir ilişkisi varmis :) ve erkek arkadaşımdan da 3 yaş büyük bugün facebooktan ekledim :)

• Gözün aydın o zaman :)

• Bence acik acik konus

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;