Kızınızın bakire olmadığını öğrenseniz ne hissederdiniz?

kızınızın bakire olmadığını öğrenseydiniz ne düşünürdünüz ne hissederdiniz ne yapardınız? veya aileniz sizin bakire olmadığını öğrense ne yapardı ne yaptı ne oldu?

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• ne zaman isteyerek mi bunlar uygun kriterde olmalı. İseyerek yaptıysa yaptığına değdimi diye sorgularım ne yaptığını sebep ve sonuçlarını açıklayabilecek olgunluğa yaşa ulaştıysa sadece onun bu konularda ne bildiğine ne bilmediğine bakarım. Olana yapacak bişey yok önemli olan o tercihlerinin sonuçlarına katlanacak olanda o. Kızmak dövmek eleştirmek ayıplamak vah vah demek sadece beni tatmin eder ve onu kaybetmemi sağlar. Çocuğunu her haliyle sevmeyen kişiyede ne anne deriim nede baba.

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

• iffetin babası gibi çıkarır sokağa kemerle döverdim link

1|2
    0|0
  • sorardım kızım hangi öküzle yaptın bunu ve neden senmı sıtedın omu yoksa alan razı veren razımıydı ne bılım ya burdan yazmak kolay oluyor tabı

0|0
    0|0
  • kötü hissederdim. hayal kırıklığı olurdu . ama sonuçta kızım

0|0
    0|0
  • dayak şart

1|2
    1|0
  • Vallahi Allah göstermesin kızım konusuna değinmek istemiyorum henüz olmayan bişe için şöyle böyle diye bişe diyemem ama , kız arkadaşımın bakire olmadığını öğrendim düşüncem değişmedi sonuçta herkes hatalar yapar önemli olan ders alabilmek

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;