Her şey boş yere mi?

benim sorum şu .27 yaşındayım hiç bir erkekle fiziksel birşey yaşamadım el ele tutuşmak dışında .zaten erkek arkadaşım diyebilceğim ciddi bir ilişkimde olmadı .hep birileri kısa süreli oldu hayatımda oda sonuçlanmadı .neyse ne işte bu şekilde yaşadım .şimdi çevremde hep bu yaşa kadar bakire kaldın ama erkek arkadaşın olursa sana inanmaz .senden bekaret beklemez kaç yaşına gelmiş kızın bekareti mi aranır .ya evlenemezsen uygun biri çıkmazsa bakire mi ölüceksin vs vs laflar duyuyorum .bunların bazıları evli bazıları bekar kadınlar .bide evli bir arkadaş benim için değilde genel olarak 30 yaşına gelmiş cinsellik yaşamamış bir kıza acırım gibi birşeyler dedi .e insanın gücüne gidiyor .bazen düşünüyorsun hep böle mi olucak diye .kafam çok karıştı .bazen boş yere bir gençlik yaşadığımı düşünüyorum .siz ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
sapık tipler yazmasın lütfen kadın -erkek farketmez sapık sapıktır

0|0
822

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• senın yerınde olmak ısteyen kaç tane patlak lastık var tahmın bıle edemezsın. boyle devam et evlenene kadar hemde

0|3
    0|0
    • evet bende öyle yapıcam inşş .ama insanın siniri bozuluyor

• inşş vardır .ne bileyim yaşıtlarım küçüklerim hep evlenince insan tabi bazen düşünüyor

• ben cınsellık yasadım. ama sonra pişman oldum kısa suren bır zevk. sana ayrıcalık da katmıyor. dısardan bakılınca da bı degısıklık yok ama vıcdanen cok ıgrenc. sen gel vazgec ..boş yere degıl tam tersıne olması gerektıgı gıbı yasamıssın. sana helal olsun..bende akıllandım olur da evlenırsen sadece onunla yasayacagım

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor... ;