Mesela eşiniz kariyer peşinde çocuk yapmak istemiyor...

ve her ilişkide kondom kullanmanızı istiyor.. Ne yaparsınız...

0|0
415

En İyi Erkek Görüşü

• Sürekli ilişkim olacak biz kızı sevgili olarak nitelerim ben. Sürekli ilişkim varsa benim kondom takmamı istiyorsa bana güvenmiyor demektir. İlk başlarda birşey demeyebilirim ama sonrasında bana güvenmesi gerektiğini anlatarak öğretirim. Çocuk istemiyorsak kendini tutma, vajina dışına boşalma denen birşey var. Kendim kondom takmıyorsam ona da doğum kontrol hapı yut yada spiral tak demem ama kız arkadaşımla da devamlı kondomla ilişkiye giremem.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• uygun zamanı beklerdim sonuçta çocuğu onunda istemesi önemli

0|0
    0|0
  • En iyisi

0|0
    0|3
  • boşanırım.

0|0
    0|0
  • Uygun benim için hatta hiç yapmamak tercihim

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 14

• cocugu olmayan kadının karıyerını napayım,ıkısınıde yapabılıyorsa ne ala yoksa once aile..

0|0
    0|0
  • Kondoma bir iğne yeterli olur mu? Artık gerisi kısmet.

0|0
    0|0
  • Çöpe atarım

0|1
    0|0
  • mantıklı bulur ve kararına saygı duyarım lakin kondom kullanmadım.o da öyle istiyor..dışarı boşalmak daha iyi..

1|0
    0|0
  • Kariyer sahibi olmasını beklerdimm deyip kendimi kandırdım.

Evlendikten sonra daha da neyi bekleyeceğiz... Kural kural nereye kadar.

İkna ederdim bisekilde.

0|0
    0|0
  • Mantıklı bulmaz ve kararına saygı duymam. Zorla *****(anladın sen) Ne yapayım, eşek gibi her gün gel bi' çocuk yapalım derdim.

0|0
    1|0
  • kondomda delik açarım :D kandırırım onu öyle yaparım

0|1
    0|0
  • olabilir, eninde sonunda yapacaksa sıkıntı olmaz. hiç yapmam hayatım boyunca diyorsa baştan söylemesi gerekirdi, o zamanki mallık seviyeme göre kabul ederdim veya etmez haydi eyvallah deme şansım olurdu onun için baştan söylenmeli

0|0
    0|0
  • Eşimi kırmamak için kullanırdım. Ancak kondomun delik çıkma ihtimalide var. Tabi bana kalırsa ben kondomsuz devam ederdim tam geleceğim zaman dışarı boşalırdım.

0|0
    0|0
  • et ete değmeli ağa

0|0
    0|0
  • zorla yapacak değilim :)

1|0
    0|0
  • et ete değicek aga o çocukta olucak okadar derim ona

0|0
    0|0
  • saygı duyarım zaten çoluk çocuk boş ver bunları onlarla mı uğraşacan bide çocuk olunca cinsellik sekteye uğruyormuş eskisi gibi olmuyomuş

0|0
    0|0
  • ben niye kullanıyım kondom sen doğum kontrol hapı kullan banane derim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;