Kadında birleşme sonrası kasık ve miğde ağrısı ve rahim kistleri hakkında bilgisi olan var mı?

birleşme sonrasında kadınlarda kasık ağrısı, miğde ağrısı gibi şikayetler neden olur? bir süredir bu şekilde bir sıkıntı yaşıyoruz da. aynı zamanda rahim kistleri var. önemli değil, bir şey olmaz falan diyor ama ben açıkçası bir şey olacak diye korkuyorum. kistlerinden dolayı ağrı olur mu? veya neden ağrı olur?

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• Benım son zamanlarda yoğun bir agrı oluyo birleşme sırasında ve sonrasında.. anlatılamaz tarıf edılemez bı agrı bı acı.. en son 1 sene önce kist falan yoktu acaba yenı cıkmıs olabılırmı? o mu agrı yapıyo veya baska sıkıntı mı var.. doktora gıtmeye cekınıyorum cunku evlı deılız henuz.. Kusura bakmayın yazdım sorunuzun altına ama birşey ögrenırsenız paylaşmanızı dılerım.

0|0
    0|0
    • onemli değil. aslında ben de bir cevap bulamadım. şuraya penisim şu kadar vajinam bu kadar diye soranlar kadar ilginç değil sanırım soru :)

veya site tamamen ergenlerden oluşuyor ve buna cevap verecek bilgili kimse yok

• medeni halinizi veya yaptıklarınızı yargılamak kimsenin haddine değil. bunu yapacak olanlara da ilk önce fırsatı olsa da yapmayacak olan gelsin demek isterim. her kıza atlama niyetinde olup sonra sizi eleştirecekler sıralarını önce onlara versin.

ben de bekarım şu anda. partnerim ıslanıyor aslında. ama bir kaç yıldır birliktelik yaşamamış birisi, ilk başlarda acaba bundan mı diye düşündüm ben de. ama ara sıra içinde bir ağrı sızı falan hissettiğini söylüyor. bu konuda onu korkutmak istemediğim için kendisine bir şey demedim ama ben biraz endişe ettim aslında.

ıslanmamış olsa ondan da olur sanırım ama bizde özellikle öyle bir durum yok. gayet istekli ama kistlerinden korktum ben de. sizin de benzer bir sorununuz olabilir belki. ama bunu bir doktora sormak lazım keşke birine denk gelmiş olsak

• Umarm bılen bırılerıne denk gelırız.. Ben doktora gitmeye cekınıyorum cunku :(

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• doktora gitsin

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;