Bakire değilim sevgilim evlenmek istiyor.

ben ona zaten anlatmıştım bakire olmadığımı, evlenme teklifi etti dün ofiste arkadaşlar falan sevindik ama bugün konuştuk sonra düşündüm acaba evliliğimizi etkiler mi diye yani sonra en ufak kavgalarda yüzüme vurabilir.Kabul etmeli miyim?

Güncellemeler:
o bana evlenme teklifi ederken sadece beni düşünüyor sonra evliyken kafasında bişeyler değişecek elbet birde söylemezse düzgünce kavgamızın birinde yüzüme vuracak kesin.o zaman çocuğumuz olursa boşanmak istemem ben. herşey bok gibi olur sonra
kabul ettim gençler evleniyorum :)

0|0
1537

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı kızlar gider öküz bulur, hala beni seviyor mu diye sorar... Bazıları adam gibi adam bulur, acaba evlenme teklifini kabul etmeli miyim diye sorar...

Etme arkadaşım, sen o adama layık değilsin... Adam bu soruyu sorduğunu bilse kalıbımı basarım vazgeçerdi seninle evlenme fikrinden...

4|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Yüzüne vurabilir tabii ki, neden olmasın. Bunu yaptıysan sonuna kadar da arkasında ol. Yada yaptım, pişmanım deyip sus pus kesil. Ezmesin, kırmasın olur mu tartışmada. Tartışma esnasında sen onun canını yakarsan o da senin canını yakmak için elbette bunu söyleyebilir. Önemli olan buna karşı güçlü olabilecek misin ?

Yada çoğu kadın gibi sulu gözyaşı silahını kullanıp güçsüz, mahrur kadını oynarsın...

0|1
    0|0
    • bakın ben bulurum yine beni kabul edecek birini ama o öyle biri değil çok iyi biri sanırım bakir birde :/

• Ben bulurum yine birini mi ? Bu erkek senin için sıradansa birşey diyemeyeceğim. Aşık olduğun kişi senin için özel olmalı, bilemiyorum ben mi çok duygusal yaklaşıyorum.

• Adamın kıymetini bilsene kızım daha ne düşünüyorsun? Ben öyle bir şeyi kabul etmezdim mesela(büyük konuşmıyımda). Ama o kadar seviyor ki demek seni evlenme teklif etmiş. Kabul et. Geçmişi unut. Eğer unutmazsan adamada kendinede haksızlık edersin. Hadi Allah mutlu etsin.

0|0
    0|0
  • Şahsen ben duysam vazgeçerim çok sevsemde. Bravo diyorum. İnşallah güvenilir emin biridir.

1|0
    0|0
  • gecmisi sil gelecege bak.

2|0
    0|0
  • sorun değil de önce kimse sormadan bakireyim deyip rol yapıp sonra bakire değilim sevişelim demeyin.

0|2
    0|0
  • yüzüne vuracak kadar adi birisi olup olmadığını senin bilmen gerekir.

1|1
    0|0
  • kendini yamalamak için bundan iyi fırsat bulamazsın ömrü hayatında

1|4
    1|0
  • daha once soylemıssen ve yıne de teklıf etmısse, eger en ufak kavgada karsına cıkarsa sen de onun yuzune vurursun daha onceden soyledıgını.

ayrıca bakıre olmamanın yuzune vurulacak kısmı ne?

0|0
    0|0
  • Artık yapacak bir şey yok. Seni seveni bulmuşsun ileride yüzüme vururmuyu düşünmeyeceksin.

0|1
    0|0
  • Bunu daha önce onunla konuştun mu? Bu bize sorduğunu onunla da konuşmalıydın. Ona herşeyi güzelce anlatmalı eğer bu sürekli aklın gelecek ve bir gün kavga ettiğimizde yüzüme vuracaksan benden uzak dur diyecektin. Hala geç değil aynen bu konuşmayı yapmalısın bence.

0|0
    0|0
  • ilk önce acele etme evlılık ıcın yaşın kaç bılmıyom biraz daha tanı ondan sonra bakire olmadığın halde kabul ediyosa bu iyi ama düşün gene

0|1
    0|0
    • 24 yaşındayım

• evet dicem

• hayırlı olsun

• hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • bu konuyu kafana niye takıyorsun kendisi bakirmi...şartlar eşit bunu kompleks yapmayın...

3|0
    0|0
    • bakir sanırım :/

• erkeklerin % 99 bakir değildir sen önce kendisine bunu açık açık sor...sonrada endişelerini evlenmeden önce onunla paylaş...

• Biz nerden bilebilirz ki cevabını.

Dolaylı olarak sorup kararını verebilesin.

Bekarete önem veriyorsa hayatında yer almak istemeyecektir. Seni sen oldugun kabullenecek birine ihtiyacın var.

0|0
    0|0
  • her 10 kızın 7 sinin bekareti yok, sorun ne ?

0|0
    3|0
  • e artık hiç mi evlenmeyeceksin :) sonuçta bakire değilsin. bence bunu bile bile evlenme teklif eden adam bekareti sorun etmeyecektir.

0|0
    0|0
  • Mesele o değilde, senin bakireliğini alan arkadaş tarafından bir sorun çıkabilir diye düşünüyorum, olurya hani dünya ufacık tefecik bişey, karşına çıkar bigün huzurunuzu bozar.. O olmasa bile karşılaştığınızda iyi bir izlenim olmaz..

0|0
    0|0
    • merak etme öyle bir sorun olmaz :D

• iyi madem olmaz diyosan evlen bu çocukla kurun yuvanızı, şahit olarakta KS üyelerini çağırırsın artık:D

• seni öylece kabul ettiyse yüzüne vurma hakkı yok

0|1
    0|0
  • iyide şimdi bu mantıkla baktığın zaman hiç evlenmemen lazım.

0|0
    0|0
  • Allah mutlu mesut etsin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 15

• Zaten soylemissin, cok takmaya basladi madem ayrilirsin . Ayrilirsin diorum cunku madem mirin kirin edecek o zaman teklifde etmicekti, istikrarsiz bi adamla bir omur gecmez cunku. Bakire degilsin die evlenemezsin die de bi dunya yok zaten..

Simdiden mutluluklar dilerim..

0|0
    0|0
  • sevgi öyle bişyki tatlm bekarete falan bakmıyor emn ol..her türlü kbl ettiyse hiç bunları düşünme ypmışın bir hata pişman olmsn birdaha ypmamısın eğerhla ypmaya baskalarıyla devm etseydn o zmn eywallah ama böle düşünme insanoğlu ne hatalar ypmıyorki..bunlara tkılma yptıgın bir hata içinde hayatını karatma!

0|0
    0|0
  • yani kimle evlensen bunu basına kakma imkanı var.Sevgilin bunu göze ala ala sana evlenme teklif etmis.bence ona söyle bakire olmadıgımın farkındamısın kesinlikle benımle evlenmek istiyormusun diye sor.yanı bakire değilsin diye evlenmeyeceksin diye de bisey yok.bunu yüzüne vurmaycak adam varmıdır? vardır belkide o sevgilindir.

0|0
    0|0
  • ne diye suratına vurcak ki millet kimlerle evleniyo bakire değilsin diye vaz mı gecicekti suratına falan vurmaz sorun yapma yuvanı kur mutlu olmaya bak

0|0
    0|0
  • ya deli misin divane mısın solemssn zaten önceden ben o adamın alnından öperm yani. et tabı kabul. bunu kabul ettgne gre yuzune vyrcj bırıde değil bnce

0|0
    0|0
  • evlen tabikiii bulmuşsun öylesini kaçırma :D

0|0
    0|0
  • erkek milletine doğru söylersen şimdi yaptığın gibi bana doğru geldi doğru davranayım demez ilk tartışmada yüzüne vuracaktır baştan konuş bide kendine sor ben bunu kaldırabilirmiyim diye ona göre karar ver

0|0
    0|0
  • hadi hayırlısı canım Allah tamamına erdirsin

0|0
    0|0
  • çok şanslısın bence kabul et deerim

0|0
    0|0
  • bunu ona söyle tatlım

0|0
    0|0
  • Seninle evlenmek istemişse hiç düşünme kabul et.

0|0
    0|0
  • Sansini zorlama bence. Hala kabul etmeli miyim diyosun. Bulmussun kabul edeni. Hic düsünme. Helal olsun o adama da.

0|0
    1|0
    • öyle ama ben onun hayatınıda düşünmeliyim

• tabikii kabul etmelisin cunku gecmişin onu ilgilendirmez ...gecmiş gecmişte kaldıı , nasıl onun gecmişi seni ilgilendirmiyorsa , seninde gecmişim onu ilgilendirmezzz

1|0
    0|1
  • hiçbişey olmaz yakın arkaddaşım evlendi çok mutlular ama bazı erkekler takabiliyor

2|1
    0|0
  • kabul etse bile vuracaktır belki birgün insanlar bunu yapıyor canım ben bakire evlendiğim halde adam seni dul bıraktım seni kim alır artık diyip türlü laflar etti insanlar belli olmuyor.

1|1
    0|0
Yükleniyor...