Bakirlik sorunsalı bakarmısınız?

Yaşım 21 bunca sene bekledim kendimi seveceğim kıza sakladım ama artık olmuycak galiba bakirliğimi bitiricem ve ilişki yaşıycam artık sizin görüşleriniz neler

Güncellemeler:
...
cccc

0|0
813

En İyi Erkek Görüşü

• Ye kebabı iç şarabı vur karpuz gothe :)))

0|1
    0|0
    • eheheh :D güldüm baya +1

• Yapıştır geç affetmicen bakire olan kızların sadece kızlığı var bitek onun dışında herşeyi yapmış boşver ama paralı yapma zevk alamıyorum ben

• yok ona bende karşıyım :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• O Zaman bakir bir kız isteme hakkın yok. Sonuçta o da o yaşlara gelinceye kadar senin arzuladıklarını elbet arzulamıştır.

3|1
    1|0
    • evet biliyorum sağolasın :)

• hemde ciddi derecede sıkıntı vermeye başladı anlayışınız için teşekkür ederim abi

• Rabbim böyle düşünüp de insanları günahtan alıkoymak yerine günah çukuruna çekenleri inş. Ateşinde dayanamayacağı azap verir.

• Zina ayetlerini bir oku.

2|1
    1|0
    • din ile alakam yok :):)

• evet :)

• Bütün zevkli durumlar dinen yasaklanmıştır zaten. En iyisi başkasına zarar vermeyeceğin sürece keyfine bakman bence.

• O zaman bakire birini hak etmiyorsun

0|0
    0|0
  • Senin kararın. Evleneceğin kizin da bakire olmasını beklemezsin artık

1|1
    1|0
  • Hayır sabretmelisin bizde sabrediyoruz

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar tuttun freni tutuver :D

0|0
    0|0
    • fren balataları koptu ama :D

• Senin kararın saygı duyulması gerekir zaten 2 tecrübesizin birbirine ayak uydurması çok zordur bir sevgilin olmalı ve bu duyguyu onunla yaşamalısın..

0|1
    5|0
  • bitir istiyorsan beden senin ama sonra bakire kız arama.

1|2
    1|0
    • yok aramam :)

• bana göre basit bir zar kızınki. kimsenin cinsel hayatıyla da ilgilenmediğim için etiket yapıştırmıyorum ya da kimseyi pohpolamıyorum bravo iyi iş çıkardın diye. bu işin toplumun parçası olmakla değil düzgün insan olmakla ilgilisi var bence. @ugurpek

• Gunahini ne karistiriyosun. Hic bir erkege kasar o* dendigini ya da bu sebepten evlenemedigini duydun mu?

Erkekler Ne Diyor 12

• sabret dostum eşine sakla kendini benim gibi

5|2
    1|0
    • guru abi az çok anlarsın erkeğiz ama gerçekten dayanılmaz oldu soruyu sorma sebebim bu

• eşini bekle bu güzel bir sabır

• yoldaşım bende bakirim. :D yapcak bişey yok. her önüne gelene zarf atamayız. ozmn adımız pezevenk'e çıkar :D bu damgayı yememk adına ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol :D

2|0
    0|0
  • Kimseye bakma burada denilenede bakma hayata bir kere geliyorsun onuda evlenince kocanla mı geçirecen üstüne bir de çocuk hiç gereği ne yapmak istiyorsan onu özgürsün 18 inide geçmişsin kşmse karışamaz sana elalem veya sülalem ne der olayınada takılma kafana bak istediğin gibi yaşa

0|0
    4|0
    • tam beklediğim yorum teşekkürler böyle yapıcam artık :)

• Sen ne konuşuyorsun değişik allah senin belanı versin hoca selanı okusun her koyun kendi bacağından asılır mirasyedi66 beğenmiyorsan gidersin iranda yaşarsın

• Hacı bir eig yapsaydın

• Kanka bende öyke diyodum 16ımda çaktım * hiç bekleme memleketin 100de 70i o* zaten bakire kızmı bulcan sanıyosun

0|0
    0|0
    • banada öyle geliyor kardeşim aynen haklısın :)

• fırsatları değerlendir :d

0|0
    0|0
    • artık öyle yapmaya karar verdim zaten :D

• Ben yaptim 4 kere pismanim yapma bosver

0|0
    0|0
  • Ben cok erken basladim yaa. Cok yiprattik makineyi. Onumuze geleni indirdik bir spesiyalitesi kalmadi. Damacana giben ustayi simdi anliyorum

0|0
    5|0
    • Aslında en iyisini yapmışsın keşke bende beklemeseydim

• Sana temiz kalmanı emreden ALLAH.
    Sen evleneceğin kişiye temiz gitmekten öte ALLAH katında temiz kalmayı misyon edinmelisin. Mükafatı veren odur.

"... şeytanın adımlarını takip etmeyin; zira şeytan sizin açık bir düşmanınızdır" (Bakara 168)

"Çünkü zikir (Kur'an) bana gelmişken o, hakikaten beni ondan saptırdı. Şeytan insanı (uçuruma sürükleyip sonra) yüzüstü bırakıp rezil rüsvay eder."(Furkan 29)

0|0
    0|0
  • Biz sabredios bırazda sen sabret ne olcak l*n :S Herşey uçkur değil hem günah..

2|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun

0|0
    2|0
  • Dur, yapma! Çarpılırsın.

1|1
    2|0
    • olmaz bişey :)

• :):)

• O zaman benim yerime de yap evlat!

• Biri daha bozuluyor