5. ayda hamile olduğunuzu öğrendiniz mi?

Kızlar beş ay sonra sevgilin kondom kullandı halde ve tam ilişkiye girmedin halde kızlık zarında yerine oldu halde. Hamile kalan oldumu.. Kondomda belki delik vardı ne biliyim..sonra aradan beş ay gevtikten sonra adeten normal geldi halde hamile oldunuzu öğrenen varmı? Kazala bakire oldun halde hamile kalan varmı? Ve bukadar geç öğrenen varmı hiç kilo alamdınız karnınız aynı.. Ama akşamları migde bulantısı var bazen çok baş dönme var..

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

• Hamile olduğun doktor onaylı mı yoksa sadece şüphe mi? Öyle bir yazmışsın ki hamile olduğun kesinmi gibi. Soru çok havada kalmış. "İlişkiye girmediğimiz halde" demişsin o zaman ilişkiye girmemişseniz kondom niye takılı. Kondom takılı ise bu adam içinde değilken kondomun içine mi boşaldı yoksa vajinanın üstünemi? Eğer vajina üstüne boşalma varsa içine giren spermeler hamileliğe yolaçabilir. (Spermler hareketli olduğundan dışarıda olsada vajina içine girebilir). % ay boyunca adeti normal gelen birinin hamile olması olası değil. Şahsi fikrim seninki kuruntu.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• 5 aydır başka ilişiki yaşamıysan ve hep adet olduysan hamile olamazsın.Sen çok takmışsın konuyu.En iyisi jinekoloğa görün o söylesin sana hamile olmadığını.Ultrasonla bakar.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kızlık zarınyerinde olsada hamile kalma ihtimalin var olabilir adet düzenli ise bu biraz imkansız ama adet kanaması deyil dir 5 ayy sonra mi gördün adet anlamadım ama hamile ola bilirsin kondom delik deyilde penis ilişki doğuracak esnasında sondu ise içine meni sızmıştir doğuracak misin ne kadar aptalca iş yapıyorsunuz azdı iseniz evlenin arkadaşım

0|0
    0|0
  • olabilir Zevk Sularindan Erkegin

0|0
    0|0
  • Sen hangi dilden yazıyorsun :) Valla sorduğun kadar teknik bilgim yok

1|0
    0|0
  • Çocuğun adını David Capper Field koyabilirsin

1|0
    0|0
  • Ben daha öğrenmedim.

1|0
    0|1
  • tıp yanılmaz

0|0
    0|0
  • göbek adini benim isimimi koyarsaniz sevinirim abdulrezzak

1|0
    0|2
  • Öyle birşey olmaz,olamaz.Tıbben imkansız.

0|1
    0|0
  • Hz. Meryem dedected!

2|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• link *soldan 5.

çok zor,imkansız diyebilirim.her başı dönen hamile olsaydı ohoo.hem tam ilişki olmadı hem bakireyim hem de kondom kullandık diyorsun.biraz şâibeli.

1|2
    0|0
  • Yuh varsada mucize derim, adet düzenli olarak gelmez hamilelikte. Ara ara kan gelebilir ama adet değildir.

0|0
    0|0
  • adet olduysan hamıle kala sansn 0

0|0
    0|0
  • başıma gelmedi hiç

0|0
    0|0
  • nasıl ya bu durumda oluyormuymuş sanmıyorum ama bizim komşumuz bebeği olmuyordu kadın içinde ur var diye bişi yapmıyormuş 7 aylık hamileydi gitti ur için kontrole doğurdu geldi ama o durum farklı bu farklı nebilm olmaz gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;