Sizce neden böyle?

Kuzenim var göğüsleri neredeyse hiç yok.Ama şişman olduğu için 80 beden südyen takıyor.Benim göğüslerim daha büyük.Ama ben 75 beden takıyorum.Neden böyle yaa??

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Onun sırtı daha geniştir.

0|0
    0|0
    • Hangisi daha makbul

• Yani şimdi şöyle bir durum var 75 ya da 80 senin sırt genişliğin göğüs büyüklüğün değil ki. 80 A 80 B 80 C falan bedenleri var önemli olan bu bedenler. Yani göğüsün büyüklüğünü o belirler diğeri sırt. Onun makulü diye bişeyde yok Fiziksel yapısına göre yani. Senin ki büyükse atıyorum 75 C dir onun 80 A dır. 75 C daha büyüktür zaten.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sırtı geniştir onun.. 80 +a-b-c-d-e-f-g-h hanggisi onunki hangısı senınkı..

0|0
    0|0
    • a onunki benimkisi c

• Nasıl c ye 75 takmak

• gogus olcun 75 .. bu olcuye sırtında dahıl edılır hazır gıyımde.. ancak meme kap olarak sınıflandırılırı. genel olarak A - B -C diye verılen rakamar kap olçüsüdür.

• sıkıntı sutyen bedenı mı :?

0|0
    0|0
  • Cevap sorunin içinde

0|0
    0|0
  • Arkadasim kuzenin sisman oldugu icin gogus cevresinde fazlalik olan et parcalari sutyeni etkilemis olabilir sknti yapmana gerek yokk :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• E sırtı etlidir zaten kendin sorup cevap vermişsin

0|1
    0|0
  • Göğüsün büyüklüğünü cupsize belirler abcd gibi 80-100 arası olan beden sırt ölçüsüdür

0|0
    0|0
  • Sayı bedeni sırt genişliğini gösterir zaten. A, B, C, D gibi harf bedenleri göğüs büyüklüğüne göre değişir.

0|0
    0|0
    • Ayrıca 80 takıyosa şişman da değildir kendisi.

• Sirt genişliği diye bişey var genelde göğüs ölçüsü değil de sırt olcusuyle sutyen alınır

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;