Eski sevgilimle ayrıdığımız akşam bana..

Telefonda "keşke seninle yatsaydık" demişti. Ayrılık nedenimiz olarak yaptığı şeyi hiçbir erkeğin sindirebileceğini sanmıyorum. Cevaben ben de "ben kaliteli hatunlarla yatarım" demiştim. Kızlar sorum size: Cinsellik muhabbetine girmeye fırsat olmadı. Bakire olup olmadığını bilmiyorum. Sizce bakire miydi, bakireyse bekaretini bana verecek kadar güvenmiş olabilir mi?

0|0
92

En İyi Kız Görüşü

• Allah bilir bir de kendi bilir

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• gercekten bakire olan bi bayan erkeğe öyle bir teklfte bulnmaz, ha neye göre bakire ben anal sex yapıp kızlık zarı saglam kalandan bahsetmyorum bakire derken..

0|0
    0|0
  • adı üstünde eski neden kurcalıyorsunki.biz nerden bilebiliriz bakire olup olmadığını gizli:(

0|1
    0|0
  • ayrılığın gazına gelmiş elinde avucunda bakmış hiçbir şey yok "la keşke yatsaydım boşu boşuna zaman geçirdim muhabbeti de çok tırttı "demek istemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • cinsellik muhabbetine fırsat olmadıysa kısa süreli bi ilişki sanırım?

0|1
    0|1
    • 2 ay kadar. ama bunun en az 1 ayı şehir dışındaydım

• anlaşıldı. boşver düşünme bile

• @soran

Tam sokak ağzıyla konuşuyorsun.

Kız haklı .

• kaliteli bir KIZ öyle bisey demez

bence sevmissen de bu lafta sonra sogmalisin

0|0
    0|0
    • kaliteli hatunlarla yatarım demem bu yüzdendi zaten :)

• güvenmiş veya güvenmemiş ne değişecek ki artık.bitmiş işte ilişkiniz

0|0
    0|0
  • Bence bakire değildi.

0|0
    0|0
  • Tepkisi ne oldu bu lafın ardından?

0|0
    0|0
    • sustu :)) haklıydım çünkü

• farz-ı mesela dedim zaten. olsa ve sen ona böyle birşey yapsan onun tepkisi ne olurdu ya da sen nasıl bir tepki beklerdin?

• Ne bileyim ya bunu erkeklere sor

Erkekler Ne Diyor 2

• yani ayrılık olmuş ve yatmamışsın

0|0
    0|0
  • ayrılmısınız busaatden sonra neden merak edıyosun bakire olup olmadığını sevgiliyken merak etmedığin bişeyi bitince merak etmen doğru deyl bırakda bunu o kızın bundan sonra olacağı sevgilisi merak etssin

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;