Hamile miyim hasta miyim? :( ?

Arkadaslar lutfen bakar misiniz karnimin sol alt kisminda kramp seklinde agrilar giriyor bazen bel agrisi gibde oluyor en son adetten sonra devam etti bunlar adet zamanlarim sancili geciyor zaten midemse asiri derece de bulaniyor gece gunduz nerdeyse karnimin icinde sanki o bolgede hareketlenme hissediyorum ya sebebi ne olabilir doktora gideceğim fakat da tedirgin oldum hamile olabilme ihtimalim var mi 1 haftadir boyle ve bir hafta once iliski yasadik surtunme yoluyla ama azcik birlesme olmus olabilir fakat bosalma olmadi sorum su bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi yoksa baska ne sorunlar olabilir

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar kist belirtisi gibi. Bende de vardı sürekli karın ağrısı olur. bir doktora görün derim, ihmal etme.

0|0
    0|0
    • Asiri adet sancisi var miydi seninde cok agrili bir hafta sürüyor ya birde igne ilac surekli aliyorum bu sebeple ilk defa adet bittikten sonrada boyle agrilar devam ediyor. Kist olablr mi sende oyle miydin

• Geçmiş olsun =)

• Sagol teşekkür ederim :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• kafadan hastasın sen

0|0
    1|0
  • 1 hafta önce ki ilişkiden hamile kaldıysan.
    3 ayda çocuğu doğurursun..

0|0
    0|0
    • Dalga gecmeyin lutfen sanci sebebi ne olabilir o bolgede

• uzmana gorun zamn kaybetmeden

0|0
    0|0
    • Hamilelik evet imkansz gbi ama sebebi baska ne olabilir adet zamanlarm aşırı sancili

• hemen gorunmelısın

• Neler olabilir ki sebeplero baska rabdevu aldim zaten az once

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;