Adetin ilk günü banyo yapmak kanamayı keser mi?

Gizli Üye
Az once adet oldum. Ama benim bugun banyo yapmam lazim cok pis hissediyorum kendimi. Adetimin ilk gunu felaket geciyorr şu an cok kotu sancim var. Eger bugun banyo yapsam kanamam kesilir mi? Yarin mi yapsam :( kanamamin kesilip karnimin sis kalmasindan korkuyorum. Adetin ilk günü banyo yapmak kanamayı keser mi?
Güncellemeler
+1 yıl
Benim banyo yapinca azaliyor ve olmayinca karnim taş gibi oluyor. Ve şu an agridan öluyorum otursam oturamiyorum ayakta dursam olmuyor cok kotuyum yaa bitik haldeyim :(
Adetin ilk günü banyo yapmak kanamayı keser mi?