Mast yaparken yardım?

Bir şey sorucam hani boşalırken ne kadar ileri boşalabiliyorsunuz?

ben çok az ileri fırlatabiliyorum bendemi sorun yoksa bazı kişilermi çok ileri fışkırtabiliyorr bu?

Erken boşalmasam uzatırsam daha ileri boşalabilirmiyim?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• gençliğimde fışkırtınca 1 metre boşalırdım zamanla sperm azaldı artık bir kaç atımlık oluyor geçen gün boşalırken burun farkıyla birinciliği kaçırdım :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

• Sahsen bir hafta mast. Yapmadigim zaman banyoda yaptigimda tavana kadar fiskirtabiliyrm

0|0
    0|0
  • Derde bak a. g.

0|0
    0|0
  • 😃😃😃😃😃😃 Güldürdün. Neyse,
    Birader bekletmene gerek yok kendini malafatına ver geldiği an hani boşaldıktan sonra diğerlerinin çıkması için ıkınmış gibi yaparsın ya aleti aynen o şekil geldiği an ıkın duvarları beyaza boyarsın

0|0
    1|0
    • öylemi yapılıyooo :OO boşalırken hiç ıkınmayı denememiştm mrk ettm

• 1 hafta bekle öyle yap veya bekleyemiyosan bir gün 4 öğün p*rno izle boşalma ama kalksın insin kendi kendine gece dene

• boşalma anında tut tutabildiğin kadar sonra birden bırak yan komşu gelir duvarı deldin diye :)

• Olimpiyatlaramı katılıcaksın?

0|0
    0|0
  • Hahaha bu ne ya , yarışma düzenleyelim istersen :Ddd , alttaki tavsiyeler yardımcı olur sana :)

0|0
    0|0
  • O spermin fazlalığına bağlı

0|0
    0|0
    • bnmki az ozmnn nasıl çoğaltırım?

• Uzun sure mast yapma mesela 1/hafta yapma bekle sonra yapiver bir anda müthiş bir zevk ile ama çünkü nr kadar zevk aldığın da %25 oranında etkiliyor bu durumu

• Ukalayimben sende fena değilsin😉

Yükleniyor... ;