Esnek olduğumu öğrenince?

Akıntı nedeniyle kadın doğum uzmanına göründüm , esnek bir zara sahip olduğumu söyledi. Bende erkek arkadaşımla paylaştım. Bu sohbetten sonra ilişki mizin boyutu değişti , seks oyunları başladı ve ilerleyişler. Pişman oldum söylediğime beni kullanıyor diye düşünüyorum danışarak kimsemde yok yorum rica ederim.

0|1
525

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Danışmalık birşey yok, seçenekler belli.

1- İlişkiye gireceksin.
    2- İlişkiye girmek istemediğini söyleyeceksin
    2.1 - İlişkiye girmek istememeni anlayışla karşılar bu konulara girmeden devam edersiniz.
    2.2 - Israr eder ve ayrılırsınız.

1|2
    0|0
  • Onunla evlenirsen bile evliliğin maksimum 2 yıl sürer. Evlenmeden önce bu tür şeyleri yaşarsan, evlenince bir farklılık görülmediği için huzursuzluk başlıyor ve boşanılıyor. Nikahsızlık önünü açmak için bu tür şeyleri bize sundular, çözüm belli ayrıl.

0|0
    0|0
  • İlişkiye giriyor musun?

0|0
    0|0
  • Resmen kendini ateşe atmissin fırsat bildiği için seni hep kullanmak ister ayril daha iyi.

0|1
    0|0
  • zarım esnek demıssın... o senın esnek oldunu anlamıs.. e normal bızım beynımıze bazen alt taraf hukmedıyor.. altarafa senın altarafın esnek oldugunu soylemıs o da harekete gecıyor... umarım acıklayıcı olmustur:))
    oNEMLISI SEN BUNA NEDEN PRIM VERIYORSUN?

0|0
    0|0
  • Çok büyük avantaj, kimine göre. Rahatsızsan kullandırtma kendini ne diyelim

0|0
    0|0
  • istemiyorsan yapma. adam sen istememene rağmen ısrar ediyorsa da ayrıl.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle. Seni kullanıyor. Kullanmış da. Ayrıl lütfen. Umarım bakirelik duruyordur

0|1
    0|0
  • kes o ilişkiyi uzak dur seni farklı düşünüyor seviyesizleşmiş

0|1
    0|0
  • ayrıl ondan

0|1
    0|0
    • :(( korkuyorum

• tercih senin ne diyeyim

• Daha çok üzülmemek için doğru olanı yapmam gerekecek teşekürler

• Aynen dusundugun gibi.

0|0
    0|0
  • gerçeklerini bir başkasıyla paylaşınca bu durumlara neden oluo. başka bir gerçek varmış gibi yaklaş erkek arkadaşına hamile olduğunu söle bakalım ozaman faydalanabilcek mi senden..

0|0
    0|0
  • Adam amacını belli etmiş. Seni her istediğinde.. ikecek sıkılıncada gidecek. Kendini kullandırmak istiyormusun sen karar ver.

0|0
    0|0
  • ilişkiniz ne boyutta ilerisi görünüyor mu? ufukta ışık yoksa olayı hemen bitirmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • uzaklas

0|1
    0|0
  • Yapsa suç yapmada başka suç kalbinin sesini dinle cocuk

0|0
    0|0
  • Oyuncak olmayın gencleeer

0|0
    0|0
  • Kullanıyor tabiki akıllı ol

0|0
    0|0
  • Birleşme olduysa iş işten ğeçmiş

0|0
    0|0
  • Ayril gitsin kendini uzdugune deger mi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 4

• yine doktora gittiğini muayenelerıni karıştığını esnek olanın Mülayim Ters olduğunu senin ise Mülayim Sert olduğunu söyle :):)

1|1
    0|0
    • :( Sağol muayenem karışmadı alttan kontrol şarttı

• Ayrıl.

0|0
    0|0
  • Ona şaka yaptığını söyle. . Aslinda onu denemek icin yaptigini soyle

0|1
    0|0
  • Seks muhabbetilerini falan bırak bakalım tavrı nasıl olacak o zaman anlarsın

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;