Hamileler ya da doğum yapanlar cevap versin Lütfen ...

3 hafta önce kadar eşimle ilişkiye girdik ama kondom kullanmadık geri çekerek korunduk . Geçen ay 9 unda adet oldum fakat bu ay hala adetim gelmedi 10 günlük bir gecikmem var . 1.5 hafta öncede hafif kahverengimsi akıntım geldi 2 günde kesildi . acaba hamile olabilirmiyim vajinamda hafif sancı var ama hafif şekilde

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• 3 hafta önce dediğin gün adet dönemine kaç gün vardı?Adetten sonra kaçıncı gündü ya da?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu buraya sorana kadar neden hamilelik testi alıp da %99 gerçeği öğrenmiyosun merak ediyorum

1|0
    0|0
  • tamamen piskolojik olarak sahte hamilelikte (yani sadece karninin ici sadece sivi ile doluyor) olabiliyor, bu olay senin kendini piskolojik olarak hamile olduguna inandirdi ise bu durumda olabilirsin, doktora git derim...

0|0
    0|0
  • mümkün. son gördüğün adet tarihi ile ilişkiye girdiğin tarih arasındaki farkla alakalı galiba...

0|0
    0|0
    • ama hafif kan geldi ise hamile olmayabilirsin.

• Normalde hep kondom kullanırdık bu sefer böyle deneyelım dedık özellıkle sordum içeri bişey geldımı dıye hayır dedı ama blmıyorum olmazsa test alıcam

• bilemez ki içeri sperm girip girmediğini... tabii boşalmadan önce geri çektiği muhakkak. ama ne kadar önce çekti? zevk suyu (sperm içerir) penisten çıktıktan sonra, sonra aleti dışarı da çıkarsa, fazla faydası olmuyor. hamilelik riski var... ama kanaman olduğuna göre bence hamile değilsin.

• Ne kadar çok kombinasyon yapmışsın yahu.

3 hafta 9 gün 10günlük gecikme 1,5 hafta önce kahve sıvı 2 gün kesildi

falan...

Uvv takip edemedim bi' yerden sonra.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tebrik ederimmmm

0|1
    0|0
  • Hamilesin o gördüğün kahverengi kanamada yerleşme kanaması kutlarım bence hemen eşini yolla test alsın tam emin olun..

Birde uyku halin varsa sürekli idrara çıkıyorsun gögüslerde hassasiyet varsa arada rahimine bıçak saplanıyo gibi ağrılar giriyorsa kokulara hassasiyetin arttıysa %100

0|1
    0|1
Yükleniyor... ;