Doğum kontrol yöntemleri

bayan arkadaşlarım doğum kontrol yöntemleri malum bilirsiniz hap spiral kondom aşılama vs.peki hangisi daha etkili ve güvenilir mesala spiral riskli olduğunu duydum güvenilirmi

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• en etkilisi kondomdur. 2. önemli konu, tecrübeli bir erkektir. bir süre kondomsuz, bir süresi yani son part kondomlu olacak şekilde ilişki sonlandırılır. dediğim gibi er kişi işini bilen biri ise sorunsuzdur. ayrıca hap çok sıkıntılıdır (bunalım, düzensizlikler ve bazen kıllar), aşılama da ideal duruyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Spiralde kanama oluyor bence onu tercih etme.Düzenli kullanıp unutmazsan haplar ideal.Kadın için en rahatı aslında erkeğin prezervatif takması.

0|0
    0|0
  • iğneler varmış aylık onlar daha güvenilir diyolar.

0|0
    0|0
  • haptan ve diğerlerinden daha garantili, partnerinin dışarı boşalması... biz böyle uyguluyoruz...

0|0
    0|0
  • hap kullan partnerin prezervatif kullansın ve dışarı boşalsın

0|0
    0|0
  • hap kullan bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kontrollerini geçiktirmezsan güvenlidir.diğerleri ilaç sonuçta kondom güvenli değildir.benim ikinci çocuğum kondam yırtılması sonucu ...

0|0
    0|0
    • kaza kurşunu desene olsun allah uzun ömür versin yavruna

• sağolun teşekkür.şu anda boyu benden daha uzun.

• Spiral taktırıp kaydığı için problem yaşayan çok arkadaşım oldu

0|0
    0|0
  • spriral evet riskli bir durum bir doktora danış bana sorarsan kadın doğum hapları daha masum diğerlerinin yanında

0|0
    0|0
  • Yazıları okuduğum kadarıyla herkes doğum kontrol hapı diyor tamam koruyor ama hormonların dengesini acayip bozuyor ve kıllanma yapıyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;