Ters iliski hakkinda bilgjsi olan?

Ters iliskide makar bolgesi kanayinca bisey olur mu baya kanadi ve durup durup otururken agriyor aciyor yanma var sizce normal mi doktora gitmeki mi? Bitde ters iliski de erkej arkadasim icime bosalmisti bisey olur mu

0|0
319

En İyi Kız Görüşü

• Zorlandıysa kanayabilir biraz bekle ama kanama artar veya kesilmezse uzmana gitmende fayda var.
    Öte yandan arkana bosaldıysa bisey olmaz, yani çocuk açısından falan soruyorsan.. Sorun yok yani.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• şimdi sen bakire olduğun için ters ilişki yapmışındır. Ve güya namusunu kaybetmemiş oldun öyle mi? g*tten ilişki yaşayınca normal önden yaşayınca günah mıydı?

4|3
    0|1
  • Sağlık açısında zararlı.

anal yapıp yapıp bakireyim ben diye ortalıkta gezinen tiplerden değilsen vajinal yapın sağlığınız bozulmasın

2|0
    0|0
    • Ne alaka kimse oyle bisey femiyor

• Boşalmasından bir şey olmaz..
    Kanamada zamanla geçer.
    Bir kaç otururken acıların olabilir, zamanla o da geçer..

Bir daha ki sefere ters ilişkinin tüm dinlerce günah sayıldığını bilin ve ona göre davranın.

1|2
    0|0
    • Evet haklisiniz bir anlik erkek istegi uzerine oldi

• Aynen oyle olmiucak

• Sevgilin sana bu konuda ısrar edecektir, sonuçta cinselliği yaşıyor.
      Sen izin verirsen o rahatlayacak ama sen acı çekeceksin..
      Bunu yapma..

• Çok yaşadım da talihsiz bir şey hiç olmadı. Bu konu hassas. Dikkatli olmak gerekli. ¦¬)

https://i.hizliresim.com/QJljEg.gif

0|0
    1|0
  • damar yırtılıyor sonra odamar kendını zamanla yenılıyor.

Bişi olmaz ama anal seks pek iyi birşey değil

erkek için özellikle

1|0
    0|0
    • Neden pelk

• totondan dışkı çıkar orası çıkartmaya meilli birşey girerse sana küfür etme yoludur kanama

• Ierde tini tutamazsin bagirsaklar gider ameliyat olursin kendine zarar erkekte keyfine bakar kullanir seni

0|0
    0|1
  • Bilmiyorum ben karsiyim

1|2
    0|0
  • Aynısı sevgilime de oldu kanadı ve iki gün boyunca otururken acıdığını söyledi ama sonra geçti birşey olmadı..

0|0
    0|0
  • Onu geç sen lanetlendin artık

0|3
    0|0
  • Hiç birşey olmaz acısı geçecek.. Pasif olduğum için iyi bilirim.. Kanama yırtılmadan kaynaklanan birşey bir iki gün zorlamadığın sürece geçecektir. Ağrısında bir kaç güne geçecek.

0|0
    0|0
  • Makatın yırtılmış bilinçsiz anal seks ve zorlamdan. Doktora git.

0|0
    0|0
    • Bunu nasil anlaticaz peki

• O görünce anlat, makatımda yırtılma var de neden olduğunu bilir. Kim bilir kaç kişi gidiyor sen gibi.

• Olmaz be ne olacak ben hep yapıyordm önceden bir sıkıntı olmuyor krem gibi yapar içini o ha :) vy bee ne bslrdm :)

0|0
    0|0
  • kanaması iyi olmamış

0|0
    0|0
  • ilk ilişkide fazla zorlamışsınız yavaş yavaş yapıp ilerde sertleşmeliydiniz :) 1-2 hafta yapmayın geçer.

0|0
    0|0
  • ya kardeşim dötünüzü miktirip yırttırıyorsunuz, sonrada burada gelip soruyorsunuz, ayıp değilmi yaaa, bana ne senin dötünden * . yiyemediğin y.. rğın altına yatma

1|2
    0|0
  • Videolara kendini kaptiranlarin sonu bu...

0|2
    0|0
  • Günah yapmayın be

2|2
    0|1
  • Birşey olmaz anal olarak boşaldıysa temizlersin sorun kalmaz zorladığınız için kanamıştır geçer bir kaç günden

0|0
    0|0
  • Evet kanayabiliyormuş. Uzmanlar öyle diyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. h

2|1
    2|3
    • Dogru soyliyorsun onlarda bir kalca fobisi var ne zevki acidan olmekten baska bisey degil
      İ

• İyi ya biz de doğru yola yönlendirmeye çalışalım bireyleri. Kimisi para için mecburiyetten yapıyor mesela. Ama biz bu konuda daha duyarlı olursak parayı kazanması için başka bir mesleğe yönlendirebiliriz.

• @sedat22 yazdığın koca koca satırları görmemişim.%90'dan kastım %90 abaza %90 lezbiyen izliyor değil. 😒 Konu kapansın ayrıca daha fazla tartışmak çok saçma olur.

• Normali varken terste işin ne. Madem niyeti bozdunuz adam gibi verseydin.

1|2
    0|1
Yükleniyor... ;