Gerdek gecesinde kondom kullanmak?

Gerdek gecesinde kondom kullanmayı düşünüyorum zar yırtılınca kan gelicek ve ben penisimin kan olmamasından yanayım belkide iğrenir tiskinirim her ihtimale karşı sağlık yönünden eğer gelirse kan penise zararı olurmu siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
65

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir düşünce de penise o kanın ne zararı olacak ki?

Hiç bir şey olmaz.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Aşık değilsen neden evleniyorsun?

1|0
    0|1
    • Ben sözlerimde evleneceğim demedim ki neden durduk yere şizofrenler gibi olay çıkarıyosunuz?

• komedimisiniz cidimi bu sorularr yaaa :S

0|1
    0|0
    • Ciddi tabi niye komedi olsun titiz bir insanım temizliğe önem veririm her gün bakire kadınla birliktemi oluyorum ben?

• Niye öyle olsun ki

• Bedavaya standap okyanussshh:)

• bakire olmayan bir kadınla evlen olsun bitsin dert etme bu kadar

0|1
    0|0
  • Saçmalamışsın

0|0
    0|1
    • Neden?

• Hani karşı tarafıda incitmek istemem belki o an geri çekilirim der tiskindi korktu benden diye o yüzden sordum

• Anladim karşı taraf öyle bir durumda üzülür bence kız yani işte üzer tiksindi istemeyerek bozdu gibi..

• hiçbir zararı yoktur. ilk sen değilsin daha o yüzden ölende olmadı. ayrıca evleneceğin kıza şimdiden acıdım ne pis laflar o öğle tiksinmek falan? insan eşinden sevdiği kişiden tiksinirmi? amma kıymetli penisin varmış

5|1
    0|0
    • Kıymetli olan penis değil ben bir aşk yaşadım ve bu aşktan çıkardıgım anlam birdaha bir kadına güvenmemek oldu cinsellik adına sordum ayrıca bu soruyu sevdigim olsaydı durumlar farklı olabilirdi.

• cinsellik açıdan sağlıksız bişey olsa herkes kondom kullanın der. zaten siz kan diyorsunuz ama öyle kan gölü olmuyor etraf. pembemsi bir kaç damla su o kadar bazılarında gözükmüyo bile

• Ben araştırmıştım bazılarında çok gelirmiş bazılarında az bazılarında hiç olmazmış o yüzden cevabınız için teşekkürler ön yargılı olmayın bence :D

• Zararlı olmaz penise az bir kan zaten silersin gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bos ver kondomu tadini cikar daha ilk geceden boyle seyleri takarsan...
    zaten ufak bir kan peceteyle siler Devam

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumunuz için :)

• kullanma sende

0|0
    0|0
  • Senin dalga kadina zarar verirmi onu düşün.

0|0
    0|0
  • kan dedikleri açık pembe bişey normal yaradan gelenle karşılaştırma hiç bir numara olmaz korkucak bısey yok yani ver çoşkuyu damat ferit

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;