Sperm bankasından sperm alir misiniz?

Önce sperm bankasının tanımını yapalım. Şartları uygun gönüllü erkeklerden belirli kriterler dahilinde spermlerini alıp, dondurup, çocuk sahibi olmak isteyenlere veren merkezlere sperm bankası deniyor. Türkiye’de de olduğunu sanabilirsiniz ama çeşitli yasal, sosyal ve toplumsal nedenlerle ülkemizde sperm bankaları bulunmuyor. Ancak gelişmiş ülkelerde bu uygulama 80'li yıllardan beri devam ediyor. Mutlaka anneliği yaşamak isteyen ancak eşinin spermleri uygun olmadığı için ya da bir erkek olmadan çocuk sahibi olmak isteyen kadınlar 80’li yıllardan beri bu formülü uyguluyor.
Tarafların birbirini tanımaması şart. Bir sperm bankasının olmazsa olmazı spermin ta kendisi. Peki bankalar spermi nereden buluyor?

Bende satabilirmiyim elden :D

0|0
89

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• almam çünkü çocuğumun babasını tanımasını isterim. batıdaki aile bozulmalarının en büyük sebebi boşanmalar. ben çocuğumun babasını tanıyarak severek büyümesini isterim. boşansam bile onu görsün onunla vakit geçirsin onun sevgisinden mahrum kalmasın isterim

1|3
    0|1
    • Evlisn ve esinin sperm kalitesi iyi degil cocugunuz olmuuyor alir misin?

• eşim benim istemediğim birşeyi bana dayatmaz. bu sevginin ve saygının geregidir.

• Adamin neye benzedigini bilmeden cocugumu tehlikeye atamam.

0|2
    0|0
    • ahn knn ne ya... kusura bakma şahin k'nın yazacaktım

• Sahin k nin sprrminide alıyorlardir belkii hahhaa

• evet olsaydı alırdım

0|0
    0|0
  • hayatta almam

0|0
    0|0
  • Sperm bankasından alabilirim

0|0
    1|3
  • Kalitesine bakmak lazım

0|0
    0|2
  • Alıp yalnız bakmam. ama allahı işi kocamn çocuğu olmuyorsa falan alınabilir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hadi kocası kısırdır çift çocuk sahibi olmak istiyorsa bu yola başvurabilir filân ama
    Babasız çocuk büyütmek isteyen kadınların aklına tükürmek istiyorum.
    Çünkü babasız büyüyen çocuğun bir yanı hep eksik kalır
    Kendimden biliyorum.
    Ben 3 yaşındayken annem ile babam boşandılar

0|0
    0|0
  • Beyin bedava

0|2
    0|0
  • bende var zaten ;)

0|0
    0|0
  • almazdım olursa olur olmazsa Allahın bir bildiği vardır derim.

0|1
    0|0
  • Babasız birakicagim bir gunahsizi, sırf annesi istiyo diye dunyaya getiremem, karşıyım!!!

0|1
    0|0
  • Sahibinden satılık az kullanılmış döl.

0|0
    0|1
  • bayanlara soruyorlarmış esmer mi olsun sarışın mı gözleri hangi renk felan diye :)

0|0
    0|0
  • Sperm bankası olsa onuda hortumlarız :)

0|0
    0|1
  • Gelişmiş ülkelerde bulunuyorda ne demek? Burası 3. Dünya ülkesimi eziklik yapmayın yahu...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;