Konsomatris olarak calisan birine ne kadar guvenirdiniz damimiyiz baya şuanda anlattigi çok şey var?

Cvplari tecrübeli birileri yazarda iyi olur

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• hic guvenmezdim hikayeleri genelde hep ayni ya istemeden evlendirilir kocadan kacar bu yola duser ya ayrilir ailesi dislar ya da aileden biri borc yapmistir onu oder ve konsomatrisin ilk ise basladigi mekanda enaz 5 binlira avans alir gercekten birakmak istese bile hep iceri borclu cikar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben konsluk yaptim. Sana su kadarini soyleyeyim sen bir musterisin. Asik olup alemi birakan kons cok cok nadirdir. Ekmek parasini kolay yoldan kazanmaya alismis biri ve bunu erkeklerin sirtindan kkaxaniyor. zaniyor. seni musteri olarak goruyoruz. Iyi biri olabilirsin. Belki cok kanimiz isinir bulusuruz -ki ben bulusicam deyip bulusmuyorum cunku oraya gelen adam benim etime bakip masaya cagiriyor o adami adam yerine koyup acimam. Catir catir kullanirim. Bana sacacagi parayla gitsin bir yetimin yuzunu guldursun. Inanma kardesim bize hepimiz yalan soyluyoruZ. Belki anlattıkları dogrudur ama cogu acindirmak icin. Ve bende cok sey anlatıyorum. Isim bu. Anlatmak konusmak ilgileniyormus gibi yapmak zorundayım. Yoksa borcumu odeyemem ya da ac kalırım. Anladın mi. Kadınların cogu bulusucam deyip eker. Ve seni mekana getirtip icki soyletmek icin ninnir bahane sunar. Cikamam sen mekana gel eglenelim falan.

0|1
    0|0
  • Dünden beri bulamadin mi cevabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ruhu o* olan insanlardan daha güvenilirdirler

0|0
    0|0
  • Paranın yettığı kadar güven. Paran bittiğinde bütün hikayeler değişir

1|0
    0|0
  • konsomatrisler ticari kuklalardır, deneyimim yok ama çok azı samimileşebilir,,, onların amacı eğlence yaratmaktır,, not deneyimli değilim hiç yakından tanımadım onları

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;