Neden boyle oldu 😕?

Arkadaşlar nolur biri yardım etsin kızlar erkekler ltf
reglm 3 gün geldi aslında 4 5 gün gelio 3 filan geldi üstünden 10 gün gecdi nisanlim ile kiyafettler üstünde surtunduk ben alta o üste biraz bastirdi gibi ama ben kendimi cekdim ama çıplak değildik ondan sonra banyoya giddim toilett kiyati aldım sildim kendimi önce kahverenk asagamdan geldi tkr sildim yine kahvrenk tkr sildim pempedi ondan sonra hafifden kaziklarimda ağrı kaldı sabahlen dush etim ve iç camasirmda kan kırmızı di kan vardı noldu bana kizlik mi bozuldu noldu ya ltf yardimci olun

0|0
822

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların flan bozulmadı benım nısanlımla da yapıyoruz addınden fazla yapıyoruz cokda basdırıyorum kapalıyken hıcbırsey olmaz kan gelmesıde normal baska bırsey oyrenmek ısdıyorsan yazarsın

1|0
    0|0
    • Nasıl kan gelmesi normal onunda geldimi

• amın allh kımseyı sevdınden ayırmasın
      kıyafet sorun degıl kıyafet olsada gecıyor oyle bırsey olursa ıc camasırını degısdır

• amiin insallah çok tsk ederim hersey için allah gonlunde ne varsa onu versin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Birşey değil olmaz rahat ol, en fazla kızlık zarın esneyip canini yakmıştır.
    Takma Kafana hem o kadar kolay değil onun bozulması

1|0
    0|0
    • 😢 peki tsk ederim

• Sen ondan çocuk diyemi bahsediyon kardeş,
      Kusura bakma ama hak ediyorsun bazı şeyleri.
      Hem sorarken de nişanlım felan dedin? Ne iş

• benjm dilde çocuk ben trakyaliyim bizde öyle denilir oğlana erkege cocuk küçük cocuk anlaminda değil yok nisanlim 1 hafta var nisanliyiz bazen sevgilm bazen nisanlim diom bir iş filan yok dedim gibi erkege bizde çocuk denilir küçük çocuk anlaminda değil

• kızlık zarı patlaması için en az 3 cm kadar içiri girmesi lazım grmeden patlaması cok zor bir hastalık olabilir bir jinekologa gözük

1|0
    0|0
    • Bende onu diom girmedi hafif bir kere bastırdi ama onda short vardı bende aynen çıplak degildik bir defa oldu bazıları dedi sıkındıdan ola biliomus bazilarida girmesede bastirdi ya bozulmuş

• xd tamam öf allahim neyse allah gonlunde ne varsa onu versin çok tsk ederim

• rica ederim

• bozulmamıştır bence nasıl sürtündü iseniz tahriş olmuş olabilir

1|0
    0|0
    • sert bir şekilde değil shortu vardı bende iç camasirinla fazla bile yapmadik brakdim işi ansızın kaziklarima ağrı girince işte bakdim kahverenk 3 4 defa siliom kahvrenk sonra pempe sabahda kan ama çok degil biraz bilemiom

• bişi değil aman dikkat:)

• tamam :)

• aynı soru ikinci kez sormuşsun. Endişeye gerek yok yinede tanıdık iyibi hekimle dahada mutmain olunuz. geçmiş olsun.(E. ünv. Tıp. fak. uzmanım)

0|0
    0|0
  • Endişeye gerek yok yinede tanıdık iyibi hekimle dahada mutmain olunuz. geçmiş olsun.(E. ünv. Tıp. fak. uzmanım)

0|0
    0|0
  • bozulmus dedik ya.

0|0
    0|0
  • kızlıgın bozulmus senin acık ve net.

0|0
    0|0
    • girmedi adamin üstünde shortu vardı benim ise iç camasirim girmeden nasıl bozuluo

• bozulması için girmesi gerekmez baskı yapmıs ustten demekki.

• Anladım peki tsk

• Eğer içine girmediyse bişey olmaz. Belki sadece tahrişdir ya da başka bişey ama halen daha bakiresin!!!

0|0
    0|0
  • Şerefsizim acaip midem bulandı. kahverengi pembe filan. öğkh :D A_mından çıkan mikropları ne anlatıyon Kahverengi olan pok olabilir mi acaba?

0|0
    0|0
    • hahaha la bir sus He onumden siciom

• Çömlek patladı geçmiş olsun.

0|1
    0|2
  • Zedelenmiş olabilir

0|0
    0|0
  • Millet anasindan babasindan habersiz yedigi haltlari burada yaziyo nasilsa gormicek ya

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun madam

0|0
    0|0
  • hocam sen azeri misin?

0|0
    0|0
  • Ne kızlık zaraın zarar görü nede adet kanaması. Çok fazla zorladığın için bir yara kanı o.

0|0
    0|0
  • Ya bozma moralini. Olmaz birşey. Ne kızlık bozulması. Adetten kalan kan o.

0|0
    0|0
  • hep bu soru çok merak ediyorum bu regl olayını mübarek insan gibi bazen erken bazen geç geliyo :D

0|0
    0|0
  • Hamilelik :P

0|0
    0|0
  • kızlık zarı sürtünmeyle bozulmaz erkek arkadaşın organı enaz 8 cm içeri girmesi gerekiyor boş yere hırpalama kendini

0|0
    0|0
    • biri dio 2 cm biri dio 3 vallahi kafayı yecem onda short vardı bende iç camasiri çıplak değildik biraz bastirsa bagriom kakiom ustumden niye bole kanama olsun ki kafam almıo

• Peki tsk ederim

• rica ederim

• Bozulmuştur çok ama çok büyük ihtimal

0|0
    0|0
    • Kıyafetler üstünde mi girmedi ki

• Basınçtan dolayı zorlama yaptıysa bozar ki eğer adet Zamanın geçtiyse

• Peki tsk

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• ilk kahve pembemsi geldiyse adet tendir. ama vajinanda çok kötü sızlama ağrı varsa kızlık zedelenmiştir.

1|0
    0|0
    • Yok orada ne ağrı ne sizlama vardı ilk önce kahverenk sonra pempe sabahda kandi bir kere oldu bidaha olmadı

• adetsin merak etme.

• ama 10 gün onCW gormustum ve gene ama 1 kere kanadi birde kaziklarimda ağrı vardı vajinamda hiç bir ağrı yokdu böyle olurmu adet bittsin ve tkr gelsin bir kaç gün sonra

• Korkma canım benim öyle kolay bir durum değil o ne insanlar var ilkinde kan gelmiyor ikincisinde geliyor o sürtünme ile olucak bir durum değil malum havalar soğuk ayaklarını üsütmüşsundür dengesizlik olmuştur normal bu aklına takma bunu bile

1|0
    0|0
    • vallah mi be canım vallahi çok korkuom 😢 intari bile dusunuom oglanida delirtiom ama kanama nie olsn be canim :((((

• Seninde tüm muradıni versin inşallah üzülme bak gör üzüldügün bu zamanları gülerek hatırlıycaksn ileride hadi iyi geceler sana

• tsk ederim insallah amiin hehe i geceler canım allaha emanet ol

• Sürtünmeyle kızlık gitmez. Adettir o, endişelenme

0|0
    0|0
    • Inşallah öyledir ama gelmisti 10 gün sonra gene ama kanaması durdu gene delirecem :(

• adama bak matkap gibiymiş kıyafet üzerinden peh

0|0
    0|0
  • La bir git türkçeni düzelt öyle sürtün 😒

0|0
    0|0
  • bozulmamış çamaşırın sürtünmesnden tahriş olmuş

0|0
    0|0
  • Hic bir sey yok merak etme sadece zevkten akintin oldu kahverengi geldiyse kesinlikle doktra gtmelisin pembe kanamanda ara kanamadir buyuk ihtimal enfeksiyon kapmisindir

0|0
    0|0
    • bir bakdim sabah kan vardı çok az kaziklarimda ağrı vardı adet sancisi gibi durdu ama gecdi bilemiorum tsk ederim

• Yok canim kızlıkla alakası yok. Kafana bile takma adet gununde degisiklik olabilir. 3 6 gün arası değişir bazı dönemlerde. Icin rahat olsn:)

0|0
    0|0
    • yani canım şimdi benim 3 gün geldi 10 gün sonra bir defa kanamasi normal mi 😢 kizlik kanı değil demi o ya 😭

• oh be allah snden razi olsun ne muradın varsa versin tsk ederim

• Amin canım rica ederm

Yükleniyor... ;