Türk erkeği, Türk erkeği nedir bu çektiğimiz...

kızlar eheh:D

türk erkeklerinde ne buluyosunuz ki anlamıyorum ben ?

yüzde 80-90 i bakır değil ilişki yaşamış,

14-15 yaşında öpüşmüş,16-17 yaşında milli olmuş

argo konuşurlar falan, kendine bakmaz, saçı kel seyrek yada önleri açılmış, kaslar martı gibi.. göbeği göcaman..

ve buna rağmen her kızın kendine bakabileceğini düşünür ve güzel bakire bi kızla evlenme hayali kurar:D

acaba mecburiyetten mi katlanmak zorunda kalıyosunuz bu ülkede yaşadığınız için ?

tamam iyi bi kanka olur :D ama sevgili eş falan olmaz. ((((genellemenin dışındakiler hariç )))))

0|0
913

En İyi Erkek Görüşü

• Sende mi şu korelilere hasta kızlardansın? Ayrıca bizde Türk kızları için ölmüyoruz yani. Şahsen bana Türk kızlarının itici geldiği kadar hiçbirşey itici gelmedi.Evlenirsem Türkle falan evlenmem Rus macar filan o tür bir eş bulcam ( =

1|0
    0|0
    • tamam işte aynı yere geliyoruz. :DD sende türk sevmiyon bende bana da turk erkekleri itici gelio bak:D

• kuranı herkes kendine göre yorumluyo..

• Herkes kendine göre yorumlamıyor. Kur'an kaç bin sene önce Arapça dilinde indi o zamanki konuşulan Arapçayla şimdiki Arapça bir değil onun için bazı tefsir hataları oluyor ama hangi meali açarsan aç bu konuda hepsi aynı.Sen boşver, iğrençiz filan ama İyiyiz Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur ( =

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• senin profilindeki adam da zannettiğin kadar mükemmel değil bayan korecan :) Tamam dediklerinin bir kısmında az da olsa haklılık payın var ama bence genelleme yapıorsun.. Bunları diorsun ama sen de bir türk erkeğine kalıcaksn.. Allah'ın korelisi gelip de seninle evlenmez :)

1|0
    0|0
    • üniversiteyi ben orada bi yer yazıcam :) ailem izin veriyor gitmeme. koreden bir çok arkadaşım var:)

• Şuan gözümün gördüğü alanda bile o profilinde resmi olan korelimidir çinlimidir nedir (her neyse işte) onu 8 ile çarpıp 16 ya bölen en az 20 kişi vardır =) Ha ayrıca kilolu olan erkekler değil kızlardır. 16 yaşında göbeğiniz şişmeye başlıyor 18 e gelmeden armut gibi olup çıkıyorsunuz. Yer çekimi bile düşman size =)

0|0
    0|0
    • yoo ben öyle gobekli değilim ama öyle olanlar konusunda evet haklisin^^

ama lutfen tanrının boş zamanında yarattığı profilimdeki seksi ve sevimli yaratıga laf etme ^__^

• burdada tavuga tecavvüz ediolar dostum:)

• Sen bana öyle örnek verirsen muhabbet uzar gider=) O dediğini dünyadaki her milletin abazası yapar. Sadece türkler yapıyor dersen milleti kendine güldürürsün

• valla ben de bıktım bunlardan, biraz kendilerine baksalar hatunlar da kendine çeki düzen verecek, potansiyel artacak piyasada. sonra bu paçozlar yüzünden bizim kızlar da bakımsız anasını satim, bulamıyorum şöle ilik gibi hatun kolay kolay.

2|0
    0|0
  • ilişkiye girmedim 4 yıllık bi birlikteliğimiz var üni. deyim su an ve sana fotoda yollardım ama o istemez umarım yitip gitmediğini anlamıssın dır ama yine de haklısın ne yazıkki cogunluk yazdıgın gibi

1|0
    0|0
  • Tamam koreli seviyosun anladık. :D

1|1
    0|0
  • Tabi beni görmeden böyle konuşman normal.

2|0
    0|0
  • saçmalamışsın nokta...

0|2
    1|0
  • "Genellemenin dışındakiler" diye bir durum olamaz. Hakkaten ne buluyorsunuz böyle çocuklarda?

1|0
    0|0
  • Bu kız beni görmemiş gençler hahaha:))

2|1
    0|0
  • Sen nerde yaşıyorsun torosların eteğindemi:)

0|0
    0|0
    • yoo:D ama ilk fırstta gidecem bu ülkeden:D

• bende gidecemde kadın erkek meselesi değil kariyer için:) eğer asıl türk erkeğini bulursan amam hibrit yada melez olmaycak ozaman fikrin değişebilir amam genel de haklsın yaşantı eğitim ekenomi yüzünden düşük sevilerde kalan birçok gencimiz var ama kaçarak kurtulamazsın sende onlardan birisin ve tüm bunlar zihninde önce düşüncelerini değişmen gerek...

• Atatürk'te Türk'tü genç

1|0
    0|0
  • Koreli kızlar diyor ki;'' Hey kore erkekleri, iyisiniz hoşsunuz da sizin bu bamya işi bozuyor be.

0|0
    0|0
    • türklerle boy ortalaması aynı olan bi toplumun o dedigin şey nasıl farklı olsun..

o dediğin japonlar:D

Kızlar Ne Diyor 9

• erkekler bizi çekemez, sözde hala biz gidicez ruslar gelecek peh peh :) biz erkekleri çekemeyiz. göbekli kıllıdırlar fakat sonuca bakarsak hep birbirimizi bulup yaşayıp gidiyoruz bu çırpınışlar boş yere :))

1|0
    0|0
  • bizim yaşlarımızda öyle değil de mesela gençken 19 20 falan öyle olmuyolar dediğin göbekli halleri orta yaşlardan sonra ortaya çıkıyo

1|0
    0|0
  • Lee Min Ho mu o?:D

1|0
    0|0
  • evet çirkin olanları her kızın kendiyle birlikte olabileceğini düşünür ama olsun sonuçta erkekkkkkkkkkkkkkkkkkkk :) yehh

1|0
    0|0
  • şimdi karşılıklı atışmalar başlicak, sizlerde şöylesiniz falanlar filanlar...

ne gerek var yahu...

1|0
    0|0
  • yalnız bi türk erkeği sayesinde bugün varsın :D bu 1. :D

fazla özenme bu 2 :D

türk erkeğine kurban olsun o koreliler bu 3.. :D

korelileri gözünde fazla büyütmüşsün bu 4 :D

1|0
    0|0
    • ama koreli erkekler bizimkilerden daha ahlaklı.. şimdi dicem koreliler yakısıklı sen yakısıklı bulmayabilirsin bu görüs ama kesin olan bisey varsa onların erkekleri daha ahlaklı ve saçına gözüne yüzüne vücutlarına bakıolar..

• hmmm .. pasaklı bi koreli erkek elbette vardır... tıpkı kendine çok bakan bi türk erkeği olabileceği gibi... genel konuşmak hata olur.. ha yiğidi öldür hakkını yeme tatlı yaratıklar koreliler :D ama işte türkim kanımda var taraflıyım napayım :D

• hahah anladım :))

• erkek görmemişsin ne türk erkekleri var taş gibi

1|0
    0|0
  • körler sağırlar birbirini ağırlar işte napalım :p

1|0
    0|0
  • Türk erkegi gibisi var mi be? NE olursa olsun, allah onlari basimizdan eksik etmesin diyorum ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;