Adet sancısı dedikleri şey nedir?

Adet sancısı dedikleri şey nedir? Nasıldır? zor bir ağrımıdır? zonklayıcı bir ağrımıdır? kaç gün ya da kaç saat sürer? Ağrı vaginanızdamı olur? başka bir yerinizdemi olur. Lütfen merak ediyorum. Detaylı anlatacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Güncellemeler:
Allah kadınları başımızdan eksik etmesin.
gerçekten her ay bu sıkıntıları ağrı ve sızıları çekmeniz son derece zor...
allahım sizleri sağlıklı kılsınki. sağlıklı çocuklar dünyaya getirebilesiniz.
hepiniz sevgiyle kalınız. teşekkürler.

1|0
103

En İyi Kız Görüşü

• testislerinizin, kıçınızın deliğinden girip ağzınızdan çıkıyor gibi olduğunu ama çıkamadığını düşünün. elinize bir testere alıp, çüktü filan ne varsa kesip atma isteğinizin doğduğunu düşünün. işte öyle bir şey.

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• bildiğin karın ağrısına yakın birşey ama daha pis

1|2
    0|0
    • eksiyi ben vermedim bşkasıs vermiş :)

• karın ağrısıdır sancılı olur ama acı olmaz sadece karın ağrır kişiye görede agrı süresi değişir.

2|0
    0|0
  • Kadınların cinayet işleseler bile cezai indirim aldıkları bir dönemdir. Bu bilgiden yola çıkarak sen bul cevabı.

3|0
    1|0
  • O ağrıyı tarif etmek mümkün değildir ben gün boyu ağrıdan ağladığımı bilirim. Her yeri ağrıyo belin bacakların sırtın karnın.

1|0
    1|0
    • ağrı kesici işe yaramıyomu ki

• Bazıları yarıyor ama ağrı başlamadan içmek gerekiyor sonra pek bir faydası olmuyor

• İlk günü karnım ağrıyor biraz sonra geçiyor

2|0
    0|0
  • bacına sor o anlatır ;)

1|0
    3|5
  • Sancı sızı kan geldiğinde onu hissetmen ve kötü olman sızlıyor kasık ağrıyormo bölgen sızlıyor işte ağrıyor böyle bazen fazla bazen az ama benim gelmeden bir kaç gün önce ağrıdan ahh yeter nefret ediyorum kiz olmaktan erkek olsaydım keşke diye bağirmamiza sebep oluyor sanki böyle biri oramızın içine bişey sokuyor batırıyor ve içinde keskin aletle kesip kıvırıyor gibi bir ağrı his sızı :(((😭😭😭😭😭😭😭

0|0
    0|0
  • Çok sancılı bir dönemdir. İlk üç çok ağrı olur. Yumurtalıklarda ağrı oluyo karnın alt bölgesinde kasıklarda bazende vajinada. Kanama arttıkca ağrı ve şişkinlik olur. Adet olmadığı zamanda da bir rahatsızlık oluyo insanda. Ayrıcada duygularda da değişiklik olur sinir ve asabiyet gözlenir.

2|0
    0|0
    • iyiki kadın olmamışım :)

• Kadın olmak zor bişey diye boşuna anlatmıyoruz

• Ben de merak ediyom hiç yaşamadım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizim oraların adetleri meşhurdur cinayetleri diye bir şarkı vardı boşuna yazmamışlar o şarkıyı :D "Danger" yazıyor o dönemlerde :D

0|0
    0|0
  • Karın ağrısının ilerlemis versiyonu :)

0|0
    0|0
  • Brnim g. tumde oluyor. :/ cesme gibi..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;