Vajinamın dar ya da geniş olduğunu nasıl anlarım?

Bu soruyu soran diğer iki arkadaş bakire olduklarını yazmışlar ama ben değilim. Minyonum, biraz kiloluyum aynı zamanda ama iri yarı da değilim. sonradan aldîm zaten bu kiloları da. düzenli cinsel hayatım da yok uzun süredir de yapmıyorum. sadece bir kişiyle beraber oldum. fikir verebilir misiniz?

0|1
481

En İyi Erkek Görüşü

• Iyi ki bir soru sormuş,
    Görmem lazım, ben geleyim, falan bunlar nasıl yorumlar. Olum bilmeden etmeden bu kadar abaza olmayın ya hele bir yoruma baktım
    https://hizliresim.com/D8BmOv
    Adam diyor ki 4 parmak kalınlığında bilmem neyim var diyor. Yani bu nasıl bir yokluk bu nasıl bir ezilmişlik bu nasıl bir gerçeklikten uzaklıktır. Aynı Sorularını anneniz ya da kız Kardeşiniz de merak edebilir aynı yorumlar onlara yapılsa hoş olur mu az realist doğru düzgün cevap verin ya.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Iliskiye girerken cok canin yandi mi ya da erkek arkadasin zorlandi mi? Resimdeki gibiyse dar gibi gelmedi bana

0|1
    0|0
    • Her ilişkimde acı oluyo zaten benim. çok canım yanmıyor ama. vajinal muayenedeki doktor aletini bilirsin onu sokmaya çalışınca doktor kıvranıyorum orasi ayrı. kafam ćorba oldu

• üzüldüm şimdi senin adına..

• :D :D :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

380
  • kafam giriyorsa geniş girmiyorsa dardır :)

0|0
    0|0
    • Ne guzel:)

• Hayır

• tamam canım :)

• Yaşın kaç? Ve daha önce kaç kişi ile seks yaptın?

0|0
    0|0
    • 1 kisiyle 23 yasındayım

• Arkadan olunca acıdan ağlıyorum önden de acı hissettiğim için yüz buruşturuyorum o kadar

• O zevk alıyo mu seni düzerken?

• eğer sevgilinin aleti girme zorluğu yaşıyor ise dardır
    veya acı çekiyorsann

0|0
    0|0
    • Acı var zorluğu bilmiyorum

• sen böyle yapmaya devam et

• farkındayım farkındayım :(

• ilişkiye girerken içine alırken çokmu zorlandın veya zorlanıyosun kaç kez ilişki yaşadın

0|1
    0|0
    • Zaman geçtiği için hatırlamıyorum.15 kez falan olmuştur en fazla

• Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz Penis büyük olsa ne fark eder dar bir vajina için penisin büyük olmasının önemi yoktur. Kalın olması önemlidir. yani 35 üstü bayan sen bayan bile deilsin bence. Nasıl bir fantazi merakınız var anlamadım. Neredeyse kıza anlattı anlattıra orada boşalacaksınız :):)

• anladım vajınan dar canım arkadaşın öyle demesi boş. Aateş sen git kumda oyna o söylediğin lafları sana iade ediyorum

• Iki parmağını sok sıkıyorsa dardır

0|0
    0|0
    • Evet sıkıyor sanırîm zorlanıyorum yani engel varmış gibi geliyor tamamını sokamadan iki parmağımı

• O zaman dardır

• patlıcanı bir dene girmezse dardır girerse bol

0|0
    0|0
  • Sen anlayamazsın ben anlarım :D gelmem bakmam lazım

0|0
    0|0
  • Benim 1 parmak bile girmiyor.
    Bakireyim
    Bazen deniyorum ama kendimi bozmak için değil bakıyorum anlamak için sanırım baya bir dar

0|1
    1|0
    • Bir parmak girer yahu sen korkundan sokamıyosundur

• Anladım

• korkularınvar ondan

• Gene azdırmaya mı çalışıyorsunuz anlamadım ki 😊dar bence dar iyidir ❤️😊

0|0
    0|0
  • Fiziğini görmeden bişi demek zor olur

0|0
    0|0
  • 1 kere yaptıysan dardır ya da bikaç kere yapsan yine dardır

0|0
    0|0
    • Bir kişiyle 15 kez falan olmuştur maksimum.

• Iki parmağımı sokmaya çalışıyorum zorlanıyor

• Dsr o zaman

• bir erkege göster

0|0
    0|0
  • bulmuslarda killisinimi ariyolar napicaksin dar genis arabami park ediceksin? bir vajinan iste

0|0
    0|0
  • sevgilin dar olduğunu söylüyorsa dardır.

0|0
    0|0
  • Sorun neye benzıyo bılıyomusun ben 180 kusur ırı yarı bı adamımdır Large bir tshırt bana normal gelır sana buyuk belkı daha ırı bı adama dar gelır buda böyle bişey penıs boyu standart degıldır birlikte oludugun kişiye göre dar ya da genıs gelebılır anlamıssındır umarım

0|0
    0|0
    • Evet anladım teşekkür ederim

• Vajina elastik esnek bir yapıya sahip olmasıyla birlikte kişiden kişiye genişliğinde değişik gösterir. Şahsi fikrim iki parmağını soktuğunda hafif sıkışma varsa dardır üç parmağında ise geniştir. bunları bir süre ilişki yapmadığına bağlayarak söyledim yalnız sürekli ilişki yapanlar farklı.
    Ayrıca geniş olduğu hakde kagel ile penisin vajinada sıkışmasının zevki bambaşkadır

0|0
    0|0
    • Kendiliğinden mi sıkacak yoksa ben istersem sıkabilecek miyim? Iki parmağımı sokunca sıktığımda daha çok hissediyorum

• Epey dar o zaman :) Sevişirken daha çok genişler sulanır ama kalın penisle de zamanla genişler zevk almak ve vermek için de kagel yaparak sıkıp daraltmalısın
      Hem öyle taş gibi falan deme bekarım canım çekiyo dimi ;)

• Unutmuşum pardon tamam o egzersizlere de bakarım

• Vajinana parmak sokuyormusun?

0|0
    0|0
    • Hayır

• Uzunluk ne kadardı

• Başka birininkini görmediğim için bilmiyorum

• Dar...

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir bu heralde bu ilişki esnasında belli olur bence

0|0
    0|0
  • Agzi kapalimi?

0|0
    0|0
    • Evet

• Yuh ya burada sorunda bahsediyoruz siz kendi çıkarınıza konuşuyirsunuz ayıptîr

• Sorunu çözmeye calisiyoruz işte

• 4 parmagini sokuyosan geniştir

0|0
    0|0
    • Iyide zaten orası genişleyen bir yer kaslı olduğu için. Doğum yapan kadının vajinası dar olsa bile nasıl genişliyor görmedin mi

• Teşekkürler

• Rica ediorm iyi günler

• ben kontrol edebilirim istersen

0|0
    0|0
    • Gerek yok sağol

• Bir kişiyle

• kaç kez oldu

• Çok zayıf olup vajinası çok geniş olanıda gördüm ben

0|0
    0|0
    • Yani nasıl anlarız o zaman

• Bilmiyirum kafsyı taktım sanırım

• Bence doğum yapmadığın sürece genişlemez genel olarak tamamı aynıdır zaten dışarıdan bakınca ufacık delik gözüküyor ama genişleye biliyor

Benzer Benceler

Yükleniyor...