Evlilikte cinsellik nekadar önemli?

Eskiden bir kız arkadaşım vardı ve onuna bir soru sormuştum, tabi şaka olarak. Koz bana çok bağlıdı ve beni çok seviyordu. Ve ona demiştim ki
Eğer kuşun kanadı kırık olsaydı ne olurdu? Yine beni sever miydin? demiştim. :D ve o da ayrılırım Demişti :D

Peki ya sizin eşimizde böyle bir sorun olsaydı ne yapardınız?

Kız ya da erkek fark etmez. Cevabınız ne olurdu?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• cok önemli

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkiye'de binbir baskı ile büyüyoruz biz kadınlar. Bir gün evlenip rahar rahat seks hayatımızın olması ümidi ile. Evli olduğumuz adam eğer görevini yapamıyorsa sence sonuç ne olur? diye sorayım sen cevabını kendin verirsin...

Cinselliğini evlilik dışında yaşayan birisi için düşünülürse, konu zaten önemli ki evliliği bile beklememiş senceo kadın evlendiği adamda durur mu öyle bir durumda? Bunun cevabıda çok net.

Kadın cinsellikten zaten tiksiniyor, hoşlanmıyorsa, her gün başı ağrıyorsa o zaman ikisinin ideal bir evliliği olur ama sağlıklı bir kadınla mümkün değil bir süre sonra ipler kopar...

0|0
    0|0
    • Allahıma bin şükürler olsun ki öyle bir sorunum yok. Soruyu sorduğum şahsın evlilikten önce beraberlikleri olmuştu, ve ben sadece onun gözünde ne olduğumu merak etmiştim ve verdiği cevap beni çok şaşırtmıştı.
      Bence de evlilikte en önemli ünsürler den biri cinsel birleşim. Ben sadece bukadar seven ve bağlı olan birinin verdiği cevaptı.
      Ben şahsen çok istekli olmama rağmen, eşimin herhangi bir Rahatsızlığı varsa anlarım ve mümkün olduğu kadar destek olmaya çalışırım. Şu demek ki kişiden kişiye değişiyor.

• Cok onemli

0|0
    0|0
    • Zaten o cevaptan sonra bunun nakadar önemli olduğunu anlamıştım hele ki bayanlar için. Gerçi eşimin bir Rahatsızlığı olsaydı ben yine de ondan vaz geçmezdim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• cok önemli. af edersin kusu kalkmayan erkeklerin karilari baska erkeklerle beraber olabiliyor mesela. altmanin en büyük faktörlerinden biridir evlilikte cinsellik.

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum kardeş. Hatta birkaç kere o tür evlilik yaşayan bayanların sözlü tacizlerine maruz kalmıştım birkaç kez. Allah korusun böyle bir durumdan bizleri.

• Çok önemli ama çözüm yolları da var bence böyle bir durumda

0|0
    0|0
    • Ben sadece aldığım bir cevaptan dolayı sordum bunu.
      Çok şükür öyle bir sorunum yok :)

Yükleniyor... ;