Ya arkadaşlar yardım?

Mastürbasyon yaparken hiç aşağılara inmedim. Daha sonrasında tuvaletteyken pembe bir kan geldi :( çoook endişeliyim ! Acba boxuldumj yoksa zedelenmişmidşr ama hiç aşağı inmedim 2 gün sonrada adet oldum.

0|1
16

En İyi Erkek Görüşü

• Tetikleme sonucu Reglin erken gelmiştir korkmana gerek yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• kan miktarı-süresi-rengi-kokusu-ağrı detaylarıyla bilinir ya da bir uzmana gidin (yaşınız -18 ise ebeveyninizle gitmeniz kanuni zorunluluktur.)(Jin. Dr. E. Ü. Tıp. Fak.)

0|0
    0|0
    • Soyliyim ben kan azdı sure yoktuki mastürbasyon yaptım tuvalete gittim sonra azıcık pembe renkte kan vardı peçeteyle sildim bida hiç gelmedi koku bilmiyorum hayliyle ağrıda hiç yoktu

• kan akıntı süresini sormuştum ilişki süresi değil ;) durum yinede kritik hususi bazı sorular sormam gerek ve kendi kendine yapabileceğin bikaç kontrolle kesinlik kazanır durumun geçmiş olsun

• Kontroller neler

• baska bir rahatsızlıgındanda olabilir veya bosalma esnasında kasılmayla ters bir hareket yaptıysan kızlıkzarı catlamış olabilir ama korkma bieşey olmaz

0|0
    0|0
  • madem bir b. k bilmiyorsunuz neden yapıosunuz arkadaş ya. olmadı olmadı rahat ol

0|0
    0|0
  • Bakiresin korkma :)

0|0
    0|0
  • Zedelenme olanilirde hala kızsındır bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bişey olmaz bacım reglinin sinyalleridir o kızlık kolay bozulcak bişey değilmiş burada okuduğuma göre rahat ol

0|0
    0|0
    • Oh çok şukur bida asla yapmicam zaten aldım ben dersimi.

Yükleniyor... ;