Ben hicbisey olmadan saga sola bosaliyorum sizce saglik problemimmi var?

Kilotum hep o sivi seyden oluyo ama cinsellik dusunmuyorum cok spor yapmakla bunun alakasi var mı yoksa saglik problemimmi var

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• Akıntı olabilir tatlım tuvalette temizliğini iyi yap ayaklarını sıcak tut sık sık camasırını değiştir. Geçmiş olsun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Musluk açık kalmış sızdırıyor. Jinekoloğa gittinmi?

0|0
    0|0
  • uzun süre mast yapmadıgında vajina kendisi onu dışarı atar bir zamandan sonra ondan olabilir
    ne sıklıkla mast yaparsın?

0|0
    0|1
    • 4 gune bir yapıyorum

• Knldgnden boşalması icin uzun bir sure degıl
      bir jinekologa danışsn iyi olr bence normal degl cunku

• preblem var sende doktora gozuksen ıyı olur.

0|0
    0|0
  • doktora görünmende fayda var vajinandan gelen sıv ne renk

0|0
    0|0
    • Beyaz birasda jole kivaminda

• himm geçmiş olsun vajinal enfeksion senin vajinandan gelen sıvı herzamanmı oluyo yani

• Nasil bir spor yapiyon

0|0
    0|0
  • nasıl yani? durduk yere seks sırasında boşaldığın zevki yaşıyor ve sıvı mı geliyor yoksa durduk yere sıvı mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bahsettiğin boşalmaktan kaynaklı değil. Vajina ağız içi gibidir. Nasıl ki ağzımızda devamlı tükürük üretiliyor, vajinadada devamlı tükürüğe benzer salgılar üretiliyor. Bu salgılar gerek yer çekimi gerekse çıkacak başka yer olmadığından zamanla çamaşırına akıyor haliyle. Nabzın hızlanması aşırı hareket etmek akıntıyı hızlandıran şeylerdir.

Akıntının rengi şeffaf veya beyazsa, rahatsız edici kokusu yoksa, vajinanda kaşıntı yoksa sağlıklı bir kızsın problem etme.

0|0
    0|0
  • Kahkaha attim ya saga sola bosaliyorum :Dddd bazen olur ya ama cok sıksa doktora git

0|0
    0|0
  • İltihap var galiba doktora git..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;