Kızlık zarımı neden yırtamıyorum?

Kimseden öneri, tavsiye falan beklemiyorum baştan söyleyeyim kendime göre yapma nedenlerim var. Sadece bilgili olan insanlar yorum yazarsa sevinirim.

Kızlık zarımdan kurtulmak istiyorum, daha önce de denemiştim bugün 2. kez denedim parmağımla fakat aldığım sonuç yine ağrıdan, acıdan fazlası olmuyor. Zaten vajinam çok dar ancak parmakla yapabiliyorum fakat zara ulaştığında ne kadar bastırırsam bastırayım yırtılma meydana gelmiyor ve canım çok yandığı için bırakıyorum. Sizce canımın bu kadar çok yanması normal mi? Ne yapabilirim kesin sonuç almak için?

0|0
838

En İyi Kız Görüşü

• Yirtilacagi icin normal. İlk denemeni kendin yapiyorsun ama bir erkekle yaşamak daha güzel olur senin icin. Tabii senin tercihin.

Caninin az acimasi icin kayganlastirici jel kullan almaya utanirim diyorsan bebe yağı sür ve bir cisimle vajinana sok o yırtar zarını. Biraz fazla aciyabilir ama. Bir erkekle yasayinca bile kacmaya cslisiyor insan ilk deneme de. Ben 3 gun acisini yasadim.

Dedigim gibi bir cisimle daha kolay halledebilirsin önce kendini zevke getirirsen daha kolay olabilir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Kızlık zarı aslında bu kadar zorlamaya dayanmaz... Evet esnek zar vardır ama ya senin acı eşiğin çok düşük, ya da bu kadar ağrıya rağmen birşey olmuyorsa sağlam bir yapısı var...

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim güzel cevap için. Ben acı eşiğimin düşük olduğunu sanmıyorum aksine neredeyse acıyı seven bir insan bile sayılabilirim ama bunun acısı ne bileyim başka oluyor kol bacak gibi bişey değil. Ben de anlamadım parmağımla hissedebiliyorum zarı ama parmağımı ne kadar itersem iteyim zar bozulmuyor esniyor gibi sadece ama yırtılmıyor ve acıyor tabi. Başka nasıl kurtulurum bundan illa gözümü karartıp acı macı demeden devam mı etmem lazım

• Arkadaşım belki de zaten bozmuşsundur, belki de zorladığın başka vajina kanalındır...

Loading...

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

737

Benzer Benceler

Yükleniyor...