Vajinal aciklik?

Arkadaslar vajinal acikligi biliyorsunuz birlesme yeri. Ben bakire biriyim ama o acikliktan disariya bir parca cikmis cok hassas yanma/batma hissi veriyor nedir bu her kizda olur mu?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür sarkmalar çıkmalar genelde çok sıcaktan olur. Hatta bazı sıcak ülkelerde tarlalarda çalışan kadınları kadın sünnetti yaparlar bu yüzden.
    Yaşadığın iklim sıcak olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Sanmiyorum guneydogudayim. Ya zaten alttan sorunluyum ben ama yani ne oldugunu merak ettm

• Aman alt tarafına iyi bak orası senin hazinen 😉

En İyi Kız Görüşü

• Sorunu tam olarak anlamadım. Ic dudaklarindan biri mi uzun yoksa iki ic dudagin icinden bir sey mi sarkiyor?

0|0
    0|0
    • Canim dudaklar degil once onu unut. Bak simdi birrlesme yerinde birseyler var icten disari cikan kucuk pembe bir et parcasi. Vajina dili diyorlarmis ama ne oldugunu ogrenemedim.

Loading...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• https://www.youtube.com/watch?v=iDoTY3ufvdk

Bu videoyu izleyin lütfen türkiyedede yapılıyor bu operasyonlar

0|0
    0|0
  • Eğer aklımdaki gibiyse güzelmiş görüntü ta :) ama öyle olanlar çok yapmış diye biliyodum ben

0|0
    0|0
    • Ya yok oyle birsey olmadi yasimda kucuk zaten 18 indeyim daha ama zaten sorunlu benim alt tarafim mudahale gordu

• 14 yaşında biliyo yapıyo millet zaten bu yeni nesilinde kendini bebe gibi görmesi ki haklı ama sadece cinsellikte öyle görmesini anlamıyorum

• Klitorisin dışarı kaçmış.)

0|0
    0|1
    • Hayir birlesme yeri diyorum klitoris diyosun hasbinallah

• Her gün birleşme yeri mi görüyoruz yaaa..).. Rahatsızlık veriyorsa estetik ameliyatla kurtulabilirsin.

• İç dudaklarla ilgili bir bölüm olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Ya bilgim yok iste o birlesme yerinde bir parca incecik kucuk bir doku vardisariya kadar cikiyor ucu

• Alt tarafta değil mi?

• Evet ama sarkma degil yani porsumus gibi durmuyor

• olmuyor

0|0
    0|0
  • şimdiden sarkmış yaaa ıyy

0|0
    0|0
  • bazılarında oluyor dışarı sarkma

0|0
    0|0
  • ne yaptın o tatlı şeye kızdıda dışarı cıkdı

0|0
    1|1
  • bir internette bak sonra doktora git

0|0
    0|0
    • İnternette birsey cikmiyor bununla ilgili hic iliskiye girmeme ragmen genislik var nedendir bilmiyorum.

• doktora gitmende fayda var

0|0
    0|0
Loading...

Kızlar Ne Diyor 1

• Vajina dili yda siğil olabilr kaşntı warsa yanma varsa mtlaka dktra gtmelisn.. yayılırsa kötü olr

0|0
    0|0
    • Vajina diliymis. Nedir bu biliyor musun?

• Valla ben de blmıyrm sadece siğil biliyrm bekarm cevrende evli birileri varsa onlrdan öğreneblrsn

• Bende bekarim iste

Yükleniyor...