Bakireyim ama korkuyorum kendim gibi bir erkek bulamazsam?

Herkes kendisi gibi birini ister, bende bakireyim bakire erkek istiyorum ya kaldı mı acaba merak ediyorum?

0|0
126

En İyi Erkek Görüşü

• inşallah bulursun kardeşim. biz erkeklerinde aynı korkuları var. ama gelgelelim bu kültürümüz bir erkeğe sen daha milli olmadımmı diye dalga geçer bir tutum geliştirmiş ve çoğu erkeklerimizin saffetini iffetini ve eşiyle yaşaması gereken güzellikleri kerhanelerde yaşatarak mahvetmişti, r.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• oooo dolu. burada çoğu bakir. bilitorum ayakları ile ahkam kesen ama filmlerden başka hiç vajina görmemiş adam çok. adamların yazışmalarından ne mal oldukları belli oluyor zaten

0|0
    0|0
  • Erkeklerde de ayni korku var bilemiyorsun ki bakıyorsunuz disardan hanimhanimcik efendi konusuyosun aradan zaman geçiyor bakivermissinki bakire değil kendi kendine cozuluyo başta da soylemiyolar arkadad zor oluyo bu yüzden yemin ediyom kızlardan sogudum

0|0
    0|0
  • Yaş kaç senin?

0|0
    0|0
  • Bakire erkek ne gülüm ya sen ne içtin :))
    Hayırlısı be gülüm..

0|0
    0|0
  • Bakire kız bulmak ne kadar zorsa bakir erkek bulmakta o kadar zor..

0|0
    0|0
  • benim tanıdığım bir tane var 24senedir bakir Hahaha 25. Yılda çeyrek asır şilti verecez ahhahaah

0|0
    0|0
  • Var valla bir arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • inşallah doğru insanı bulursun

0|0
    0|0
  • bende bakirim bakireyi geçtim p*rno bile izlememiş kadın istiyorum bulabilirmiyim

0|0
    0|0
  • Neslimiz tükenmedi hala varız :D

0|0
    0|0
  • kaldı kaldı nah kaldı :D

0|0
    0|0
  • Var tabikide

0|0
    0|0
  • bakireyım kızzzzz nereme bakacam:) :) saf kızım benım bızde zar mı var yırtılcak...

0|0
    0|0
  • Bakiresin ve çok isteklisin gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • Kaldı kaldı

0|0
    0|0
  • Kalmazmı bende bakire kız bulamamakdan korkuyorum senin gibileri sayısı artısn :)

0|0
    0|0
  • ben gerçekten bakirim ve bakire bir kızla da en kısa zamanda evlenmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bakir erkek kaldı bende bakirimde sen onun gribimizin bilemem yani bu cinsellik konularında

0|0
    0|0
  • benim kız arkadaşım beni buldu. sen de bulursun.

0|0
    0|0
  • Kaldı hatta bayağı çok bende dahilim içlerine ama önemli olan sana kimin denk geleceği :) Eğer bir deyime kaldıysa işimiz tencere yuvarlanıp kapağını bulur merak etme :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok nadir türleri tükendi :-)

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;