Masturbasyon sonrası çok fazla halsizlik?

Ya ben biraz sürtünsem bile çok halsiz oluyorum sadece bacaklarım değil başım falan ağrıyor yürürken önümü göremiyorum uykusuz oluyorum birde. Normal mi sizce bu? Birde bu halsizlikten kurtulmak için ne yapmalıyım?

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• Başka sebepleri olabilir bu saydıklarının. Sadece mast sonrası olduğundan emin misin

0|0
    0|0
    • birde çok uyuduğumda oluyor ama onunla alakası var mı bilmiyorum

• Teşekkür ederim

• Rica ederim. Sürtünmeyi ben de çok yapıyorum ve halsizlik de yapıyor, ama boşalırsam yatakta kısa bir dinlenince kendime geliyorum. Sıvı üretilirken enerji harcıyoruz sonuçta doğaldır

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Hımmm iyi olacak hastanın ayagına doktpr gelirmiş. Bak şimdi olaya bilimsel bir açıklama getirmek gerekirse tek çözüm kanıtlanmış olarak Mastürbasyon yapma Küneğin kızı

0|0
    0|0
  • değil kan basıncı veya kan ile ilgili problemın var kanımca.. doktora görünmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Normal değil, tansiyonun olabilir..

0|0
    0|0
  • Yapma sende

0|0
    0|0
  • Boşalman lazım. Diğer türlü vücudun salgıladıklarından dolayı o istek hala devam eder. Her şey olur.

0|0
    0|0
  • masturbasyonu yarıda bırakınca olması normal orgazm olup rahatlamak her zaman daha iyidir

0|0
    0|0
  • Bir doktora görünmelisin kan derğerlerin falan la ilgili sorun olabilir bir kontrol iyi gelir

0|0
    0|0
  • Beslenmene dikkat et demekki guuccunn yetersiz

0|0
    0|0
  • gel ozele real yapalim bide

0|0
    0|0
  • efor sarfediyorsun

0|0
    0|0
  • Başka sebepleri olabilir bu saydıklarının.

0|0
    0|0
  • Huriyedua klasigi

0|0
    0|0
  • Bide sikilsen ne hale gelirsin bayılırsın herhalde :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mastürbasyon yapma
    kesin çözüm

0|3
    0|0
  • Ben hep uyuyorum ayaga kalkinca basim falan donuyor, herkese oluyor bu rahat ol

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;