Vajinamın şeklinin değişmesi normal mi?

kizlik zari yirtildigi icin bir acilma oldugundanmi boyle oldu mesela tuvalete oturdugumda eskiden deligi goremezdim simdi goruyorum birde vajinanin yani o deligin etrafi eskisi gibi degil zaten eskisi gibi olmazda boyle sanki et parcalari goruyorum nasil tarif edecegimi bilemedim icim disima cikmis gibi insallah derdimi anlatabilmisimdir boyle olmasi normalmi sizce?

Güncellemeler:
şu an sordugum soruyu okuyunca gercekten baya bir acik olmus kusura bakmayin ama insani bir soruy bu

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle olması normal, sonuçta vajina dudakları seks yapmaya başladıktan sonra biraz daha salıyor kendini. Yırtılmadan oluşan deri parçalarının da yanlardan gözükmesi normal.

0|0
    0|0
    • peki toparlarmi kendini kizlik zari yeni yirtildigi icin ilk etapta boyle gorunuyor olabilirmi dicem ama sen nerden bilceksin yinede tesekkur ederim

• anladim tesekkur ederim gercekten bilgilendirdiniz

• Rica ederim. İyi geceler.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• İlişkiye girdikçe bunların olması normaldir. O et parçası dediğin şeyler zarın vücuduna bağlı olan parçaları.. Onlar zamanla kopar ya da şişer. Ayrıca kızlık zarı vajinanın toplu durmasını sağlar hani bir uçtan diğer ıca bağlantı gibi düşün.. Yaşlandıkça kendini salar..

0|0
    0|0
    • evet sismek aynen bendede oyle oldu cok hafif sisti gib bu durum normal mi diyosun yani

• yara olDupu için öyle. Zamanla toparlar. Ama ilişki yaşadıkça kendini salabilir tabi bu bir anda olmaz zamanlar5-10 yıl sonrasına hissedersin.. Kısaca normal.

• Çok ilişki yaşadın mı sayı olarak?

0|0
    0|0
  • Ne olmasını istiyorsun..

0|0
    0|0
  • E olacak o kadar artık.

0|0
    0|0
  • Organ cinsel ilişki doğrultusunda yeni şeklini almaya başlıyor endişelenme. Öyle sarkma falan olmaz, sadece sık ilişki yaşıyorsan geçici şekil değişimi olur (düşüp de bir yerinin şiştiğini düşün). Sanki et parçaları dediğini görmen çok zor, gördüklerin muhtemelen hymen'in ilk tarafları, toplanıp kenara çekilecektir. Göremeyeceğin hale gelir bir süre sonra.

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın ve hep ağdaylamı temizledin vajinanı

0|0
    0|0
    • 25 yasindayim evet hep agda kullaniyorum

• yüksük ihtimalle ağda yapar işte zamanla o şekile gelir genç kızlarda ağda yapıyo hep bilmiyolar öyle olacağını bazılarında fazla oluyo bazılarında az

• evrimlişiyor. daha da değişecek.

0|0
    0|0
  • merak etme sorun yok

0|0
    0|0
  • onu bozdurmadan once dusunucektin... kizlik zarindan sonra oyle olur assagi dogru yanaklar iner et parcasi gibi cikar ilk bakista anlasilir kiz olmadigin

0|0
    0|0
    • nisanliyim dini ve resmi nikahimiz var zina yapmadim yani ama vajinanin seklinin degismesi normalse sorun degil o zaman

• zina dan seni suclayacak degilim burada yobaz degilim ayrica beni de ilgilendirmez... normal mi bazi lari icin normal ama bazi kizlarda olmuyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok normal canım. Bende öyleyim merak etme. Ne zaman farkwttin

0|1
    1|1
    • yaklasik on gundur iliski yasiyoruz dun farkettim

• iyi ya anormal bir durum degil yani tesekkur ederim canim rahatladim inan

• Rica ederim. evet öyle. Bu konuda uzmanlastim sayılır. Arkadaşlardan bana soruyor

• tuvalete oturunca deliği nasıl görebiliyorsun hayret

2|4
    0|1
  • sana öyle geliyodur belkide

0|0
    0|1
  • Cesaretine hayran kaldım bravo

0|1
    0|1
Yükleniyor... ;