Abdest almaya üşenip cünüp gezenler var mı?

Arkadaşlar gusül abdest almaya erinip günlerdir cünüp gezenler var mı? En fazla kaç gün cenabet kalıyosunuz?

0|0
017

En İyi Erkek Görüşü

• 5 dakika icin gunaha girmesin kimse

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Bazen...

0|0
    0|0
  • Ortaokul ve lise 1. sınıfta çok gezdiğim oldu maalesef.. ama sonra hiç gezmedim gece de olsa kalktım banyo yaptım hatta birgün karsuyu ile banyo yaptım şofben termostatlı yani büyük şofben köyde kar vardı cuma olduğunu bilmiyordum kuzenim haydi cumaya dediğinde başımdan kaynar su döküldü sanki koştum banyoya kar suyu geliyordu vücuduma suyu açtıkça buhar çıkıyordu vücut sıcaklığımdan görsen varya banyo aynı sıcak su açılmış gibi buhar doldu :D

0|0
    0|0
  • en fazla 10 gün kaldım Ankara'daki su sıkıntısının olduğu zamanda boru patladı su gelmedi öyle kala kaldım :D günahı İ... Melihin boynuna :D

0|0
    0|0
  • cünüp gezmeye bayılırım.

0|0
    0|0
  • 2 senedir cenabetim

cayırt

0|0
    1|3
  • Geçen sene cenabet cenabet kaza yaptıktan sonra osbir çekmeye korkar oldum. Ölüyodum cünüp cünüp

0|0
    0|0
  • 34 yıldır sürekli

0|0
    0|0
  • 25 yıldır...

0|0
    0|0
  • 1 Yıl :Dermişim :D

0|0
    0|0
  • bir kaç saat oluyo benim ya senin

0|0
    0|0
  • ancak eve gidip gusül alana kadar geçen süre içinde cünüp gezmişimdir onun dışında hiç yok

0|0
    0|0
  • aşağı yukarı 1000-1500 gündür cenabetim

0|0
    0|0
  • en fazla 2 gün cenabet gezdim

0|0
    0|0
  • gezmem

0|0
    0|0
  • benim mecburiyetten sabahladığım oldu ama ertesi gün hemen boyabdesti almaya çalıştım.

0|0
    0|0
  • cünüp gezmeyi boşver ben 12 yıldır namaz abdestsiz uyku hariç dakikam olmadı. hiç iyi ddeil öyle gezmek...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;