6 aydır evliyiz?

6 aydır evliyiz eşim beni hem gece hemde sabahın köründe işe gitmeden önce altına alıyor sizce onu bunu azaltalım desem kötümü olur?

0|0
533

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• neden azaltmak istiyorsun. sevişme yok mu. yani sadece eşin mi mutlu oluyor. sonuçta sen mutsuz o mutlu gibi görünüyor.

0|0
    0|0
    • benden soğur diye korkuyorum haftada 3 defa ya da 2 defa olsa tamam diycem ama hergün yapmak istiyor. Ve zamanla benden soğur diye korkuyorum

• cinsellikte sizin de katkınızla soğuma olmaz. bunu aklınızdan çıkarın. önemli olan bu ilişkilerde sadece o mu orgazm olup mutlu oluyor yoksa siz de orgazm olup rahatlıyor ve mutlu oluyormusunuz. önemli olan bu.
      Allah insanı özellikle erkeği günlük ilişkiye göre yaratmış. bu neenle soğuma gibi bir saçma düşünceyi atın aklınızdan

• aslında bir çözümü var. en iyi savunma saldırıdır. madem eniştenin beygir gücü yüksek madem canın yanıyo ozaman sende onun canını yak. nasılmı? her sert hareketinde sende sert hareket yap ama doğal davran çakmasın. biraz tırnaklarını uzat mesela. zevk almaya başladığın esnada tırnaklarını müsait bulduğun yerlere geçir biraz zarar verde en azından biraz daha caydırıcı olur belki. çaktırmadan arada doğal sado hareketler yap ki ya vuruş sayısını ya da vuruşun şiddetini azaltmak zorunda kalsın. iyi güreşmeler yengecim :)

0|0
    0|0
  • Bulmuşun bunama iste kız.
    Seni guzel buluyor seni hep istiyor seninle olmaktan zevk alıyor demekki.
    Sert sevismesi de seni istediğini gösterir.
    Biraz daha yavaş yap sakin yap falan diyebilirsin daha cok zevk alırım falan diyebilirsin oyle Söylemekle bisey olmaz.
    Ama soğutma kendinden dışarı kaymasın gözü sonra.

0|0
    0|0
    • evet ama hep sert yapiyor ve bu yuzden canim. aciyor soyluyorum ama beni dinlemiyor

• Boyle herifi herkes bulamıyor :)
      Sende zevk alıyorsan ters etme guzel guzel konus anlat zevki daha da çoğaltmak istiyorum daha yavaş yap lütfen falan de.
      Kocanla arandaki samimiyeti bilmiyorum konusacaksin bir yolunu bulup.
      Yemekte veya yemekten sonra cay falan içerken sakin olduğu zamanlarda falan ne bileyim.

• Sen zevk alıyor musun peki? Orgazm oluyor musun her seferinde?

0|0
    0|0
  • hep altta olmaz ki.. biraz da üstte olmayı iste.. ne bu monotonluk...

2|0
    0|0
  • kıymetini bil daha ne istiyorsun kefne bak 3-5 sene sonra mumla ararsın olmdaı başakalarına göz dikersin aç gözünü saf olma...

0|0
    0|0
  • erkeklerin en cok sabah istegi olur ondandir

0|0
    0|0
  • haz almıyorsan akşamları yaplım sadece de sabah leyin uyku sersemi bişey anlamıyorum felan de

0|0
    0|0
  • evet olur. alıskanlık kotudur çunku. ama ıstesende zor çunku erkekler sabahları çok fena oluyor aksamları belkı engellersın ama sabahları ımkansız

1|0
    0|0
  • sabah akşam oluyor normal canım cicim aylarındasın sen şimdi oplmaz de kendini çek bak o zamn boynuzlarına ben buradan görürüm onları :)

0|0
    0|0
  • Verme sende tövbe estağfurullah

0|0
    0|0
  • olmazki ama. arada da üstüne alması lazım :)

0|0
    0|0
  • Kırma heyecanını

0|0
    0|0
  • Deme ya tadini cikarinn

0|0
    0|0
  • Mutlu defilmisin bundan?

0|0
    0|0
  • devam et şampiyon, kırma çocuğun şeyini :D şevkini..

0|0
    0|0
  • Memnun deyilsen soylee bence seni dusunmesi lazim birazda

0|0
    0|0
  • neden altına alıyor
    biraz üstüne yanına alsa olmuyormu

0|0
    0|0
  • Neden azaltacaksin ki memnun değil misin

0|0
    0|0
  • Ne güzel iste zevkin tadini cikart. Sabahlari yapilan seks süper oluyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 5

• bidahakine üsüne alsın tövbe yövbe yaaa :D. dD:DD

0|0
    0|0
  • tabiki. sen istemiyormusun bunu. neden şikayetçisin. hem yeni evlisin

0|0
    0|0
  • bizde ilk aylarda öyledik daha sonra azalıyo ama çok değil ben hamile olduğum için ilişkiye girmiyoruz şu aralar ama doğumdan sonra kesin gireriz

0|0
    0|0
  • Cinsellikte sogumaz insan 60 yıllık ewlıler yapıyo dusun artık da o bıraz fazla ise gtmeden once dokunmasa ii hem senın bır haftalık adet gunun var o zamn dokunmz

0|0
    0|0
  • Ne güzel istekli erkek bu sonuçta istemiyosan bakımsız ol bakmaz sana bu seferde gözü dışarı kayar

0|0
    0|0
    • Değil mi istekli erkek bulmuşken tadını çıkar

• Kesinlikle dışarı bakmaz hem tüm ilgi karısında oldumu

Yükleniyor... ;