Hamilelik riski var mıdır?

herkese iyi akşamlar
kız arkadaşımşa 8 ekimde ilikiye girdik, 14 ekimde adet oldu.
bu ay normal şartlarda adet olması gerekirken ortalama 4 gün gecikti.
şimdi sormak istediğim şey ilişkiye girdikten 6 gün sonra adet gördüyse hamilelik riski nedir ve bunun dışında 1 ay sonra adet gecikmesinde hamilelik rüski var mıdır?

Güncellemeler:
yok mu cevaplayacak birileri

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Korumasiz Icine mi bosaldn

0|0
    0|0
    • boşalma kesinlikle olmadı ama insanın içine kuşku girmiyor değil.

• erkekten gelen sperm dışındaki zevk sıvısı diye tabir edilen sıvının içinde de bir miktar sperm yer alıyor. o yüzden kuşkulanıyorum. bir de bunun üstüne adet gecikmesi yaşanında iyice soru işaretleri doldu

• Test yaptirin. Benmde şu an öyle bir riskim var adet olur muyum bilmiorm benm ki daha riskli. 3 gün içinde belli olacak. Siz yine sevgilisiniz ben sevgilim olmayan biriyle yaptm bir daha da görüşmedik baskasiyla da olmadım. Hamileligin her belirtisi var. O kadar korkuorm ki. Hamile olmazsam benm yeniden dogusum olacak ama hamile isem intihar edebilirm. Psikolojm çok bozuk. Keşke senin gibi bunları dusunebilecek bir erkekle olmuş olsaydm

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• O haltı yerken düşünseydiniz

0|0
    0|0
  • sağlık ocagına gitsin ya da hastaneye kan testi yaptırsın. eczanedeki alınan kesın sonuc veermıyor. ayrıca hamile olan biri ilk 3 4 ayında aynı sekılde hastalığı devam edebilir oyle tanıdıgım cok var oyuzden test yaptırı n içiniz rahat olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Adet olduktan sonra tekrar ilişki oldu mu?

0|0
    0|0
  • hamileler adet görmezller

0|0
    0|0
    • sayın gizli kuşkulandığım durum ilişkinin adet dönemine yakın olması

Yükleniyor... ;