Erken boşalmayla ilgili bigisi olan baksın (sapık supuk bişey yok)?

arkadaşlar ilk boşalmada 1 dk ellesem boşalyor. bu normal mi? masturbasyondaki erken boşalmayla normal cinsel ilişkideki erken boşalma süresi aynımı? hangisi daha erken? hiç ilişkiye girmedim bilmiyorum. ilk boşalma normal ise 2. boşalma kaç dk olması lazım azami? normal olan dk hangisidir. erken boşalıyormuyum normalmi anlamadım. eger erken boşalma varsa çözümü var mı bu işi. evlenmeden önce tedavisini yaptırma isterim.

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

• şimdiden takma kafana
    erken boşalma teşhisi masta göre değil ilşkiye göre tespit edilir. bu da evli kişliler için geçerli bekarlar için değil. daha doğrusu düzenli periodik ilişki yaşayanlar için tespit yapılabilir. düzensiz ilşki yaşayan yani bekarlarda bu tespit yapılamaz. yani şimdi dert etme. evlen 6 ayı geçtikten sonra düzen olmazsa o zaman doktora gidersin

0|0
    0|0
    • hımm. mesela kafama şöle soru takılıyor. gerdek gecesinde kızlık zarını bozarken boşalırım diye korkuyom. tam ortasında. evlilerde ilk boşalma herzmn erken mi olur.

• evet dediklerini biliyorumda. hadi o ön sevişmede öpüp koklama kısmında olursa boşalma? olamaz mı?

• BOŞALIRSAN BOŞAL CANIM. PARALI DEĞİL YA. DEVLET DE BUNA BİR KOTA KOYMADI. TEKRAR DEVAM EDERSİN BOŞALIRSAN.
      BU KADAR İLK GÜNÜ BÜYÜTMEYİN. BOŞALMA OLURSA TEMİZLER DEVAM EDERSİN. ODANIZDA PEÇETE YA DA KAĞIT HAVLU BULUNDURUN.
      ZATEN İLK HEYCAN OLUNCA HEMEN BOŞALACAĞINI SANMAM

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• uroloji doktoruna git

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;