Slikonlu göğüs çokmu belli olur?

Silikonlu göğüs bakınca çokmu belli eder ya da dokununca erkeklere iticimi gelir?

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• çoğu. kişi anlamaz... ama benım gıbı tipler anlar... görüntü. olarak çok biçimlidir... elledıgınde. sıkı ve normal. gogusten. biraz. daha. serttır... ama bence. bayana. yakısır. eski. sevgılımden. biliyorum:)

0|0
    0|1
    • Peki nasıl güzel ama görüntü falan yani yaptirmaya değermi? Dokununca iticimi geliyodu sana nasıl?

• hayir.. görüntü olarakta. seks tede mukemmeldı.. sen ıtıcı gelir. anlasırılır dıyenlwre bakma..

• Bikinide bile mükemmel duruyor sıkı olsun diye bir ton spor yapiyolar gerçi itici olsa yapılmaz neyse teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

Loading...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• bakınca belli oluyor zaten yuvarlak çıkık anormal bir şekli oluyor doğal durmuyorlar. göğüsler dik durduğu için altta da direk silikon için açılan kesik izi sırıtıyor. o ameliyat izi hiçbir zaman geçmiyor. Göğüs altında iz kalmasın istersen de koltuk altından kesip açıyorlar o daha da fena yaptırma boşver doğal olsun senin olsun

0|0
    0|0
  • evlen sen çocuk doğur emzir sonra olacak o göğüslerin 90-95 emzirme işi bitince adam emecek 85 de sabit kalır anlayacağın sonuç olarak hiç gerek yok yaptırmana :)

1|0
    0|0
  • Böğk. Sevisme sirasinda bir erkegin cikarip vibratorle sizi tatmin etmesini ister miydiniz?

Meme de küçük olsun ama gerçek olsun

0|0
    0|0
  • Vallahi tum kiz arklarim slikonluydu on numera bence

0|0
    0|0
  • Hayir yeni silikonlari anlamak nerdeyse imkansiz... silikonlu cok kiz arkadasim oldu. gayet guzel basariliydi gogusleri

0|0
    0|0
  • Her erkek anlayamaz.. Ama dokununca mutlaka belli olur

0|0
    0|0
  • yaptırdın mı

1|0
    0|0
    • Hayır randevu aldım henüz

• Neyse yaptircam haklısın benimde seksenbesti zayifladim seksen oldu sinir bozucu

• sinirlerin bozulmasın hemen dedigim gibi güç içinde sıkma canını istersen yazabilirsin bana

• Sen slikon mu yaptırmak istiyorsun.

0|0
    0|0
  • Evet bence bütün doğallığını kaybediyor

0|0
    0|0
  • Güzelll süper hatta kaç beden oldu yaptırınca

0|0
    0|0
  • bakınca belli eder ama dokununca kaçasın gelir :D

0|0
    0|0
    • Neden?

• Kaçmayla ne alakası var?

• tamam dahada açık oluyo. mıncıkladığın zman hissedince benm midem kalkmıştı o yüzden

• Rahatsız oluyorsan yaptırmasaydın keşke

0|0
    0|0
  • ben sevmem. belli oluyor tabiki. küçük olsada doğal kalsın. boşuna acı çekmeyin.

0|0
    0|0
  • belli oluyor

0|0
    0|0
  • Ben küçük severim mesela niye yaptırırsın ki kafaya takılcak şeyler değil

0|0
    0|0
Loading...

Kızlar Ne Diyor 1

• belli olur

0|1