Bu sorun icin internette herhangi bir cozum yok :(?

mrhaba arkadaslar. internette arastirdim ama sorunumla ilgili cevap bulamadim. sanirim zamaninda asiri mastirbasyondan penisimin basinda catlaklar olustu ama derin catlaklar bildiginiz avuc ici cukurlari gibi derin gozukuyorlar cukur seklindeler. yasadigim yer kucuk biryer ve bir tane hastane var tum dermatologlar bayan :( ozel hastaneyede param yetmez bu catlaklar nasil gider neden var tamamen gecermi yardimci olun lutfen goruntuleri rahatsiznediyor :/

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşı önce dermatoloji değil ürolojiye bir görün istersen. ayrıca bayan olmaları neyi değiştirir. bu tabuları yıkın artık. senin gibi yüzlerce hasta görüyor o insanlar.
    özel yaşamdaki cinsellikle meslekleri karıştırmayın. sizin bu tavrınız aynı zamanda o insanlara hakarettir. doktorlar cinsel yaşam ile mesleklerini karıştırmaz. ben de inşaat mühendisiyim. işim gereği tamirat işleri aldığım işlerde kimsenin girmediği özel mahrem yerlere giriyorum ama aklımda hep işim var. insanların yatak odasına banyosuna giriyorum, genel evlerden iş alıyorum, gece klüplerinden iş alıyorum. ama hiç bir zaman iş anında aklıma özel konumlar gelmez.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle zeytinyagi bncede. benim oglumda sunnetinde doktor slzeytinyagi dedi.

0|0
    0|0
  • Komik gelmesin ama her akşam zeytinyağı çekin, eğer çatlaklar daha da derinleşirse kanama ola bilir, yaptığınız işe de ara verin. her hengi organımız olsa da yine de canımız acır,2 gün kadar zeytinyağı çekin sonra da her akşam levomekol merhemi var onu sür, açık yaralar, çocuklarda bebek bezinin yaptığı açılmalarda kullanılan krem diye eczaneden isteye bilirsiniz, sağlıklı günler.

0|0
    0|0
    • zeytin yagini sorunlu bolgenin uzerinemi surecegiz acaba ve gecermi?

• allah sizden razı olsun

• Rica ederim, kardeş, bu tür sorunlara her zaman cevap yazmam, cevap yazan olmadığını gördüm, inşallah yardımcı olmuşumdur sorununuza, iyi günler.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bazı çatlak kremleri var. Dermatoloğa gitmen şart. Duruma göre verilir kremler çünkü.

0|0
    0|0
  • Zeytinyagini dene iyileşme olmazsa bir melhem onerecegim kesin çözüm olur

0|0
    0|0
    • zeytin yagini debeneye basladim sen genede merhemi soylersen ikisini bir arada daha kombine bir sekikde kullanabilirim

Yükleniyor... ;