İlk defa mast yaprken ne hissrttin?

İlk mastın kaç yaşındaydı ve yaparkrn neler yaşadın?

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

• 4-5 yaşındaydım, hatırlamıyorum net olarak hoşuma gidiyordu bir şeyler sürtüyordum kumanda falan

0|0
    1|0
    • 4 5 yaşındamı

• Yalandan kim ölmus 5 mis yuh

• Hmm direk yalancı demeden biyolojik olarak araştırsanız olası bir şey aslında ve evet doğru söylüyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Sanırım 16 yaşındaydım ilk boşaldığında. ama acayip korktum yaaa ;))) pipimi okşaya okşaya en sonunda ulkafasi kizard ve ucundan beyaz bisey geldi hem canım yandı hem de korktum bu ne oan felan diye :)
    Meğer sperm mis ;)))

0|0
    0|0
  • Gendimden geçtim :))

0|0
    0|0
  • Mastürbsyona 10 yaşnda başladm şu an 20 yaşndaym hla yapıyorum bndan çok mutluyum mastürbasyonu bırakmcm a q bırakrsam cümle alem gtümü sksn !!!

0|0
    0|0
  • Anlam verememiştim çıkan şeye :)) ama müthiş bir rahatlama olmuştu

0|0
    0|0
  • 12 yaşındaydım banyoda yapmaya başladım bir baktim biseler akiyo dedim tamam erkek olduk :D

0|0
    0|0
  • 15 tim

0|0
    0|0
  • 15 tim beyaz sivi geldi korktum hastalandim sandim

0|0
    0|0
  • tam olarak yaşını bilmiyrum ama sanırım boşalma anım beni çok şaşırtmıştı. sen kaç yaşında yaptn

0|0
    0|0
  • o zaman 6 yaşındaydım hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben kopacagini hissettim. Sonra biraktim yapmayi ))

0|0
    0|0
  • Ilk yaptigimda neden bundan sperm gelmiyor dedim. 13 yasindaydim. Erotik film izlemistim. Sari olan tamamda beyaz yapiskan olan nerde diyodum

0|0
    0|0
  • 12 yaşımda. Ne olduğunu bilmiyordum o zaman. Elimle okşamak hoşuma gidiyordu sonra bir gün biraz daha oynarken içim bir hoş olmaya başladı ve şeffaf yapışkan Sıvı geldi, başka günler de devam ettim ve sperm de gelmeye başladı. O gün organımın sadece işemek için yaratımadığını ve bir zevk hazinemi keşfetmiş oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;